Kaip sumažinti jūsų kelionės laiką jūsų atostogas užsienyje

parašė , 2014-04-09 07:43

Daugelis mūsų tiktai skrenda atostogaujant, ir tai yra daugiausia kažkas, kad būtų iškenčiama, o ne turima. Devynių valandų ar dvylikos valandų skrydis yra gana blogas, bet į tą, žinoma, jūs turite pridėti bitus kiekviename gale.

Ką aš turiu galvoje prie to yra faktas, kad, jei oro uostas yra 100 mylių nuo jūsų namų, ir tai yra dviejų valandų plius kelionė, tada jūs turite įtraukti tai į savo praėjimo laiką. Tada, žinoma, yra faktas, kad jie rekomenduoja, kad jūs atvyktumėte prieš bent jau dvi valandas prieš tai, kai skrydis išvyksta, tokiu būdu jūsų kelionė į maršruto laiką padidėjo iki bent jau keturių valandų. Aš nežinau tai, į ką jūs panėšėjate, bet aš leisiu trims valandoms pasiekti oro uostą atveju laikymo ups ant kelio, ir tokiu būdu kelionės laikas padidėjo iki penkių valandų

Tai gali pasidaryti net blogiau, ypač jei jūs neperskaitėte mažo atspaudo brošiūroje apie perkėlimo laikus jūsų maršrute. Mes vieną kartą perėmėme dvi valandas Šri Lankoje nuo oro uosto į viešbutį, kuris skaičiavimas kelionės laiko į oro uostą, ir laukimo bagažo Kolombe pridėjo apytiksliai 8 valandas prie kelionės.

Pasakęs viskas ką aš mėgstu skraidinti į šventės maršrutus, ir taip išleidau didelį laiką, dirbantį ties būdais padaryti ilgį iš kelionės trumpiau, ir kelionės priimtinesnį.

Pats pirmas daiktas kurį aš darau turi pabandyti skristi ar ryto pradžioje, ar vakaro pabaigoje. Tokiu būdu aš neturiu leisti ganėtinai taip ilgai mano kelionei automobilyje į oro uostą, kadangi užlaikymų pavojai yra mažiau. Vis dėlto jūs galėtumėte turėti būti atsargus kai nuskrendantis į atogrąžinius kraštus žiemą, atveju sniego ir ledo kelyje.

Vienas šio potencialaus sunkumo sprendimas tikrina oro uosto viešbučio paketą, kuris įmeta laisvą automobilių aikštelę, jei jūs liekate naktis anksčiau, negu jūs skrisite. Tai turi kažkokią pašalpą, bet tam tikra prasme tai tik plečia praėjimo laiką, tokiu būdu aš niekada nenusileidžiu į tą maršrutą.

Kitas kelionės ekspasiūlymas yra automobilis, statantis automobilį oro uoste, ir tai gali būti ir varginantis ir nusivylimas. Kad sugrįžtų minutėlę į pasirinkimą užsakymo į oro uosto viešbutį laisvai automobilių aikštelei, yra neišvengiamos problemos, kai jūs sugrįžtate iš savo šventės, potencialiai nuvargusios, ir reaktyvinis lėktuvas atsiliko po ilgo skrydžio. Tai yra tada, jūs turite reikalauti transporto, ar laukti automobilių stovėjimo aikštelės autobuso normaliai šaltame ir šlapias, ir tai gali paimti pusvalandį. Jūs tada turite tempti savo lagaminus ant autobuso, ir šalin vėl, tada jūs turite tempti viską į savo automobilį, kuris galėtų būti šimto jardų už.

Tai yra dėl šios priežasties, kad aš nenaudoju oro uosto automobilio, statydamas automobilį taip pat, nesvarbu kokį reikalą aš gaunu. Atsiminkite, kad aš ieškau būdų sumažinti mano kelionės laiką, neplėsdamas tai!!

Viena mintis kurią aš smarkiai rekomenduoju panaudoja, ‘Sutinka ir Sveikina’ paslaugą, kuri egzistuoja daugumoje oro uostų. Jei jūs nežinote šios paslaugos, tai patikrinate ją. Jūs važiuojate iki išvykimo pastato, vairuotojas renka jūsų automobilį, ir jūs įeinate. Tai yra tai lengva, ir po jūsų sugrįžimo, kad ir kada bagažas pradeda pasirodyti, jūs kviečiate tinkamą skaičių, ir jūsų šiltas automobilis laukia lauke. Tai yra tai paprasta, ir tikėti jumis mane šaltas automobilis, kartais užšaldytas kietasis kūnas automobilių stovėjimo aikštelėje, kai jūs esate vis dar atogrąžiniuose drabužiuose nėra joks pokštas apskritai!!

Pagaliau, jei jūs galite gauti privatų transportą savo maršrute, jis yra vertas mokėti papildomą. Jūs būsite pasitiktas plakato, kurį neša vyras ar moteris su jūsų vardu ant to, ir jis veš jūsų bagažą į automobilį, ir jūs esate išungtas per kelias minutes. Palyginkite tai su trenerio perkėlimu, kur jūs turite laukti paskutinio keleivio, kuris neišvengiamai turėjo paskutinį lagaminą, kad atvyktų, ir paskui jūs turite sustoti kiekviename viešbutyje kitiems keliautojams išeiti.

Aš tikiuosi, šitos mažos užuominos ir patarimai buvo naudingi sumažinime ilgio jūsų kelionės nuo namo į šventės viešbutį.

Vienas atsakymas į “Kaip sumažinti jūsų kelionės laiką jūsų atostogas užsienyje”

  1. Tomas says:

    Šiaip smagu kai kad ir nuomotame automobilyje yra gera garso įranga. Be abejo ir nuosavame vertai investuoti į gerus garsiakalbius. https://www.autogarsas.lt/collections/auto-garsiakalbiai

Rašyti komentarą