Bus bunkeris app užmušti google dėl keliautojų?

parašė , 2016-03-05 17:37

Bunkeris: naujas App Kelionės Erdvėje.

Yra pažodžiui šimtai Apps Į žmogų panašiame robote ir Appstore kelionės pramonei. Su kelionės pramone, lėtai stumiančia vientisą integraciją mobiliai padėto traveloyages tendencija (ei, aš išradau naują žodį čia!)

Apps apibrėžia būdą, kuriuo žmonės žiūri į būsimą atostogavimą. Keliautojai dabar turi pasirinkimą lankyti maršrutą ar vietą anksčiau fiziškai lankyti tai. Kai mes planavome važiuoti į JAV 2013, mes tikrinome miestą, mėgstami pilni turistų maršrutai daug priekyje per žiniatinklio svetaines ir blogs. Mūsų planavimas buvo ne tiktai apribotas iki Virtualios Turistinės ar Vienišos Planetos bet taip pat ir didžiulio mobilumo, kurį Google Žemėlapiai atneša jums su jo gatvės žemėlapiais ir 3-aisiais vaizdais

Kelionės pasaulis jau judėjo pirmyn su visomis kelionei padedančiomis svetainėmis, siūlančiomis mobilų Apps tokiomis kaip "Booking.com", ir Hotels.com sutarimo reikalams, taip pat kaip visos pagrindinės avialinijos, išleidžiančios jų mobilų užsakymą Apps. Automobilių nuomos kompanijos nebuvo paliktos su jų didžiule akcija automotyvų viršuje pagriebimams per jų mobilų Apps. Kelionės forumai Vienišoje Planetoje ir Travbuddy buvo aktyvūs su dešimtimis tūkstančių viduje bendruomenės smalsaus galimo kelionės pasirinkimo kelionės įsimylėjėlių prašymo, tyrinėjimo ir diskutavimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mes galime dabar ne tiktai rezervuoti viešbutį ir apsistojantį sutarimą ir lėktuvo bilietus ar nuomojamus automobilius, mes liekame susiję kiekvienu momentu mūsų atostogų per apps tokių kaip Facebook ir Čiulbesys, kad turėtume mūsų fotografijas, ir patiria kiekvieną kelio žingsnį. Mobilūs apps, kad ieškotų vietinę informaciją yra pasiekiami dabar kiekvienam pasauliniu mastu susijusiam vartotojui per jų mobilaus ryšio telefonus ir tabletės asmeninius kompiuterius. ‘Viskas jūsų piršto galiuke, kadangi patarlė eina.

Šiais metais, 2015, pirmą kartą mes turime Kelionę App, prasibraunantis į "Geriausių 25 Apps sąrašą", kuris buvo išleistas Obuolio. App yra viršuje 7-ojoje padėtyje sąraše, kuris taip pat apima tokius svarbius asmenis kaip Laiko grafikas, HBO ir Instagram. Jūs galite surasti tai abiejuose Obuoliuose iStore ir Į žmogų panašiame robote Playstore. Su daugiau kaip 100 tūkstančių duomenų perkėlimo po praėjusių 2 mėnesių, tai tikras pasiveja!

Ką Bunkeris daro?

Su komanda ekstarnautojų Expedia ir TripAdvisor, dirbančio ties tuo praėjusius 6 metus, alfos pradžia įvyko praėjusią vasarą su pakviestais vartotojais. Šiais metais, bet kas gali įstoti ir sukurti nemokamas paskyras, tikrinti būsimas skrydžio kainas, rezervuoti juos, ir taip pat naršyti kelionės patarimams ir patarti.

Kai tik jūs įsijungiate Po to, kai pora pasveikinimo ir patarimų ekrano, per mobilų app, kai tik jūs pradedate ieškoti vietos daiktus pasidaro gana įdomūs. Tai aprūpina einamąją žemą kainą, numato būsimas kainas su datos diapazonu, greta skrydžių detalių. Tai taip pat duoda jums skiriamąjį įkainojimą, pagrįstą datomis. Tai rodo jums kainos laukimą, pagrįstą šiokiadieniais, žymint juos su skirtingomis spalvotomis grupėmis, kad atsiskirtų tarp žaliųjų ir raudonų spalvų. Kiekvienas gali rūšiuoti kainas, pagrįstas kainomis, išvykimu ir atvykimo laikas, sustojimai ir skrydžio trukmė.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Duomenų perkėlimo Bunkeris, jei jūs planuojate važiuoti per artimiausius mėnesius. Jūs galite padėti laikrodį kelionėje su einančiu po pranešimu. Jūs nebūsite tikrai nuviltas.

Klausimas, kaip įkūrėjų reikalavimas, yra, kad "Bus Bunkeris App užmušti Google dėl Keliautojų"? Atsakymas galbūt nėra lengvas. Tiek daug, kiek, ką mes galime pamatyti, atsakymas yra tikrai "Ne". Bet su matematinio algoritmo ir econometric tikimybės teorijos tyrinėjimo ir išsivystymo metais, aš turiu jausmą, kad mes galime turėti daug pakeitimų ir naujų ypatybių, kad pamatytume per artimiausius mėnesius. Ką mes matome gali tiktai būti ledkalnio patarimu.

Laiminga kelionė!

Rašyti komentarą