Kodėl automobilių aikštelė Sidnėjaus oro uoste yra geresnis pasirinkimas

parašė , 2016-03-21 22:00

Jei jūs iškeliate, ar gauti visuomeninį transportą, paimti taksi ar Ubers, ar vairuoti jūsų automobilį į Sidnėjaus oro uostą, tai mestas jūsų akys per šiandienį straipsnį. Mes padarėme matematiką, ir Sidnėjaus oro uosto automobilių aikštelė išeina ant viršūnės. Tikrinkite visą įvairią priemonę gavimo į oro uostą apačioje ir pamatykite, kaip jūsų pasirinkimas krauna viršuje – jūs galėtumėte būti nustebintas!

1. Visuomeninis transportas

Sidnėjaus visuomeninio transporto sistema yra gana gera, palyginti su, sakyti, košmarai, kurie yra Melburnas (visada vėlai), ir Pertas (paslaugų trūkumas iš viso). Sidnėjus turi tiesioginį traukinį į oro uostą, su bilieto kainomis 13$ suaugusiems ir 11,60$ vyresniesiems, lengvatos savininkams, ir vaikams tik, kad gautų prieigą prie oro uosto stoties
Tai yra ant jūsų reguliarių traukinio mokesčių viršūnės taip pat. Pasakykime, kad jūs turite du keleivius, važiuojančius iš Bondi Sujungimo stoties į oro uostą – tai kainuos 4,20$ kiekvienas. Taip, kelionei pirmyn ir atgal tai kainuos 13$ x 4 ir 4,20$ x 4 = 68,80$ visi viršuje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Palyginkite tai su kaina naktinių lauke pats statantis automobilį oro uoste 69$, ir aš žinau, kurį aš pasirinkčiau!

2. Taksi ir Ubers

Jei jūs darote tą pačią kelionę, su dviem žmonėmis nuo Bondi Sujungimo į oro uostą taksi, taksi mokesčio už važiavimą vertintojai padeda kainą šios kelionės iki 44,95$ vienam keliui – nuo viršūnės! Tokiu būdu jūs žiūrite į 90$ sugrįžimo kelionę, jei jūs norėtumėte panaudoti taksi.

Uber deda mokesčio už važiavimą apytikrius apskaičiavimus tos pačios kelionės iki 33$ UberX – sukūrimas to 66$ kelionei pirmyn ir atgal. Tai yra iki tol, kol jūs atsitiktinai negaudote mokesčio už važiavimą bangos laiko, kur mokesčiai už važiavimą lengvai pakyla taip aukštai kaip 4 kartai reguliarios normos!

3. Sidnėjaus oro uostas, statantis automobilį

Kadangi mes paminėjome, jūs galite pasidaryti lauke pats statantis automobilį Sidnėjaus oro uoste tik 69$ per naktį, ar tik keturiems doleriams daugiau (72$) slaptai automobilių aikštelei. Kasdieninės normos mažina žymiai ilgiau jūsų kelionę. Jūsų automobilis yra saugus, po sekimu visada, ir viskuo, kurį jūs turite padaryti, yra variklis savarankiškai tiesiai nuo jūsų namų ar įstaigos į oro uostą ir atgal vėl. Tai iš tikrųjų per lengva. Yra net ypatingų pasiūlymų, dažnos parko programos apdovanojimams, ir pasiekiamų automobilių plovimo paslaugų, jei jūs norėtumėte grįžti į švarų, spindintį automobilį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Geriausias pasirinkimas tam, kad pasiektų oro uostą vairuoja save! Su didelėmis pasiekiamomis normomis, lengva pamatyti, kodėl automobilių aikštelė Sidnėjaus oro uoste yra geriausias pasirinkimas, ilgoms ar trumpoms kelionėms.

Rašyti komentarą