Daiktai, kad nenepataikytų Budapešte

parašė , 2017-09-02 07:51

Su ūgiu didžiausio miesto taip pat kaip garbe Vengrijos sostinė buvimo nuo 1873, kai Buda ir Kenkėjas buvo suvienyti, kad padarytų puikų politinį, finansinį ir kultūrinį grafystės epicentrą, Budapeštas dominavo, kad būtų tarp labiausiai prestižinių ir pageidaujamų pabėgimo maršrutų per praėjusį keli dešimtmečiai. Su didžiuliu aistruoliu po to, kas liudijo žavumą ir ramybę miesto per kino filmus ir biografinius filmus, Budapeštas dabar pasirodė kaip tarp vaizdingiausių ir žavių miestų Europoje. Žmonės, kurie galvojo, kad turėtų savaitgalį ar ilgą pabėgimą į Vengrijos kapitalą gali lengvai surasti daugumą iconic orientyrų miesto tokių kaip Karališkieji Rūmai, Szechenyi Šiluminė Vonia, Didvyrių Kvadrato ir Parlamento Namas ant daugelio kelionės vadovų, bet kai tik jūs esate padarytas su tuo, ką jūs padarysite? Jei jūs ieškote kažko daugiau, tai jūs galite sekti šitas vietas garantuoti labai išsamų Budapešto tyrinėjimą:

1
Vairuokite Savo Kelią Per Dunojus Upę

Įdėmus žvilgsnis per Budapeštą yra dieviškas džiaugsmas, bet geriausias būdas turėti gražų žėrintį vaizdą Parlamento pastato ir kitų orientyrų ant upės krantų yra, imdamas valties išvyką per Dunojus Upę. Keliautojai iš visų pusių pasaulio mėgsta tyrinėti kiekvieną siaurą gatvelę ir Budapešto gatvę, kad susitiktų daug Viduramžių ir Gotiškos architektūros, bet kai mes kalbame apie liudyti išorinį Budapešto švytėjimą, stebuklinga patirtis gali tiktai būti įgyta, vairuodama jūsų kelią per Dunojus Upę. Yra daug pardavėjų, kurie duoda plaukiančią išvyką per upę ir siūlo gražų švystelėjimą sukibirkčiuoti cityscape ir klestėti architektūrinis grožis Vengrijos kapitalo, kuris yra dažnai gaunamas kelionės fotografų kasdieniniu pagrindu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

2. Visit Margaret Island

Žingsnis iš judrių Budapešto žemyne esančios valstybės dalies ir pagalbos gatvių savarankiškai, kad prasibrautų per vaizdingą Margaret Land, apsuptą Dunojus Upės. Pakerėjimo sala, kuri yra ištempta 2.5 km ilgyje ir beveik 400 metrų plotyje, ši pakerėjimo vieta yra užpildyta daug parkų, pramogų rajonų ir peizažų, duodama ir gyvenamąją vietą ir lankytojus Budapešto erdvė, kad turėtų natūralų grožį, toli nuo signalizuojančių gatvių Budapešto ir praleistų kažkokį kokybišką laiką su žmonėmis, kuriuos jie myli ant mažo pikniko miesto viduje. Margaret Island, taip pat sodri su daug vaizdingų Viduramžių griuvėsių, kurie yra iš tikrųjų žavūs ir laiko reikšmę Budapešto istorijoje.

3. Miesto Vaizdas nuo Gellert Kalvos

Maža aukštuma nustatė vietą mieste Budapešte, Gellert Kalva yra mažas ir vaizdingas rajonas miesto, namo į daug kultūrinių ir istorinių svetainių, keliančių cityscape viduryje. Keliautojai nuo viso pasaulio mėgsta lankyti šio mažo rajono prieškalnėse, eidami į Geller Vonias ir dažnai baigia savo kelionę. Tačiau, jei jūs reikalaujate turėti nuostabiausią saulėlydžio vaizdą miesto, paskui kopiate į savo kelią per Citadelę, kuri gali paimti beveik porą valandų, kad duotų jums miesto ir jo apsupimo hipnotizavimo regėjimą. Auksinis tamsus dangus ir debesys ant horizonto duoda miestui stebuklingą žvilgsnį buvimo dangus viduje ir priverčia lankytojus įsimylėti su vieta net daugiau.

4. Vizitas į Teroro Namą

Ekscentriškas orientyras mieste Budapešte, esančiame šalia Andrassy Ut. 60, Teroro Namas yra daugiaaukštė galerija, rodydamas daug parodų komunistinio režimo nuo 20-ojo šimtmečio, kuris metė jų gyvenimus per laisvės atėmimą ir kankinantis labai pastato viduje. Greitai, Teroro Namas tapo žinomu orientyru, kuris yra aplankytas tūkstančių turistų kasdieniniu pagrindu ir atiduoti keistą patirtį suprasti brutalią Budapešto erą, kur meninis darbas ir architektūriniai projektai pavertė į šį žlugimą istorijos į stebuklo dalį. Teroro Namas atsidaro 10AM iki 6PM antradienį į sekmadienį ir gali kainuoti jums beveik 10 US$ kiekvienam asmeniui, kad ištirtų visa tai.

5. Tyrinėjimas Naktinio gyvenimo Rajone VII

Budapeštas yra žinomas dėl jo Viduramžių ir Gotiškos architektūros greta Dunojus Upės bankų. Bet ne labai daug žmonių žino, kad Budapeštas taip pat turi klestintį naktinį gyvenimą, kuris gali būti patirtas viename iš žinomiausių ir manomų miesto rajonų. Vizito Rajonas VII, kuris yra mažas Žydų kvartalas, idealiai garsus tuo, kad buvo namais gyvybingiausių ir nuostabiausių alinių ir barų mieste. Naktinio gyvenimo klubai, padaryti ant temos vengrų griuvėsių ir konstruotas paveldo svetainių apylinkėse, daro šią sritį puikia vieta turėti aistringą gyvenseną taip pat kaip tranquilizing naktinio gyvenimo patirtį. Taip, jei jūs norite trenktis ant kažkokio girtavimo ir kokybiškų pietų, Rajonas VII yra vieta jums.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Budapeštas yra tarp daugumos iconic ir manytų pabėgimo maršrutų visoje Europoje ir galų gale triukšmingai reklamuotu miestu tapsmo, kad ištirtų tarp istorijos, naktinio gyvenimo ir Vengrijos kultūrinių tyrėjų per Žemės rutulį. Su beveik milijonu keliautojų, skrendančių reisu į Budapeštą, miestas liudijo besibūriuojančius orientyrus ir judrias rinkas per metus. Taip, jei jūs taip pat galvojote, kad ištirtumėte tokį fantastišką maršrutą, paskui liaujasi būti avimi prie kito minią ir prasibrauna į daug gilesnę Budapešto pabėgimo patirtį, tirdamas kažką kita ir lygiai iconic.

Rašyti komentarą