Kaip turėti reikalo su reaktyviniu atsilikimu ir gyvenimu po atostogų

parašė , 2017-09-17 18:00

Tuo metu, kai nėra jokio paprasto ir lengvo būdo daužyti reaktyvinį atsilikimą, yra keli būdai, kuriais jūs galite paimti, kad palengvintumėte skausmą kirsti daugialypes laiko juostas skubiai.

Kelionė nebuvo tokia, kad sudėtingas ant mūsų vidaus laikrodžių, bet kiekviena technologinė pažanga transportavimo pasaulyje taip pat atnešė pakeitimus mūsų laiko vadybai. Kai tolimi geležinkeliai buvo pradėti, atitikdami tvarkaraščius su vietos laiku tapo iššūkiu. Sūnus 1883, mes sukūrėme standartizuotas laiko juostas.

Didelių greičių amžiaus pradžia 1958 pagimdė naują problemą. Mes netikėtai galėjome važiuoti kelios zonos greičiau, negu mūsų kūnai galėjo prisitaikyti. Po aštuonerių metų trukmė "reaktyvinis atsilikimas" buvo sukurta. Trukmė išpopuliarėjo, ir, žinoma, mes žinome, kad reaktyvinis atsilikimas yra itin blogas, skrisdamas į rytus
Reaktyvinis atsilikimas gali būti gana erzinantis, bet čia yra keli daiktai, tačiau, kurie tikrai padeda. Apačioje yra kai kurie iš mano geriausių patarimų tas darbas efektyviai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Hidratas

Priverstos ir sausos lėktuvo kabinos gali skubiai dehidruoti jus, priversdamos jus jaustis nepaprastai mieguistos. Geriamasis vanduo visur kelionėje padeda proceso palengvinime. Tai nesustabdo reaktyvinio atsilikimo, bet tai padeda įsitikinti, kad dehidracija nesudaro jūsų nuovargio.

Pakeiskite Savo Laiką ilgoms Kelionėms

Prieš kelias dienas prieš tai, kai aš išvykstu, aš pradėjau pasikeisti, mano miegas planuoja vieną valandą kiekvieną dieną. Pabandykite taip pat perkelti savo valgymo laiką. Tai galėtų reikšti superankstyvą kelionę į gimnastiką ryte ir eiti gulti anksčiau, negu mano mėgstamos pramoginės laidos yra baigtos. Bet tai dirba, kai aš atvykstu, ir taip pat tai daro lengvesnis miegoti ant tų ilgo laimikio skrydžių.

Miegas

Jei jūs galite miegoti ant lėktuvo net kelias valandas, tai turi didelę reikšmę. Akių kaukė ir ausų užkamšalai padės. Imant raudoną akį į tolimą maršrutą, pusryčiaujant tiesiai po pabudimo ant lėktuvo ar kai tik jūs pasiekiate oro uostą, net jei jūs nealkstate, tai padės reguliuoti jūsų kūną į mintį, kad tai yra rytas, net jei jūsų draugai ir šeima namie yra garsinis miegas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išvenkite Alkoholio

Vėl, svarstoma problema yra apie dehidraciją ant ilgų užsienio skrydžių. Aš negaliu apkaltinti jūsų, jei jūs turite stiklinę raudono vyno tam, kad miegotumėte taikingai, bet neturite jo per daug, ar jūs turėsite baisų galvos skausmą, ir jūs nesugebėsite prisitaikyti prie naujos laiko juostos.

Nutįsimas

Tai padeda jūsų kūnui jaustis normaliau ir nėra apribojama lėktuvo vietoms tiktai. Tai tiksliai nekovoja su reaktyviniu atsilikimu, bet jis tikrai mažina kai kuriuos iš kelionės randų.

Rašyti komentarą