Daiktai, kuriuos jūs turite padaryti anksčiau, negu jūs atvyksite į savo maršruto oro uostą.

parašė , 2012-10-19 17:13

Anksčiau, negu jūs pasieksite naują vietą, jūs turbūt padarėte kelis daiktus, kad jūs galėtumėte turėti kelionę, kuri neturi jokių nepatogumų. Kelionė paprastai reikalingas, kad labai daug ruošimosi įsitikintų, kad viskas bėga sklandžiai. Kažkokį ruošimąsi turi padaryti ilgu laiku prieš dieną, jūs važiuojate tuo metu, greiti kreditai kai kažkoks reikalingumas, kuris būtų padarytas, kai jūs pasiekiate savo maršrutą.

Ruošimasis anksčiau, negu jūs važiuosite

Jūs turėsite paruošti savo pašto skrydžio kelionę anksčiau, negu jūs sėsite į lėktuvą. Tai reikš, kad, kadangi jūs gaunate ten jus neturės praeiti nereikalingos bėdos, kad gautų jus į jūsų maršrutą. Galima gauti taksi, ar automobilių nuoma nuo oro uosto, bet labiausiai apgaubia, tai brangiau kad, rezervuojant ar samdant automobilį iš anksto
Kelionės pasirengimo įvykdymas taip pat leidžia jums pasirinkti priemonę transporto, kurio jūs norite ypač atvejais, kur jūs norėtumėte pasamdyti.

Alternatyvus kelias gauna asmenį, kurį jūs pažįstate, kad atvyktumėte ir pavežtumėte jus. Tai tiktai prisitaiko prie atvejų, kur jūs pažįstate kažką rajone, kurį jūs ketinate aplankyti.

Sutarimas yra kitas pagrindas. Jūs turite susitarti ant vietos, kur jūs liksite. Jūs galite rezervuoti skubus kreditas viešbutį, kad, kai jūs pasiekiate vietą jūs važiuotumėte į, jūs einate ten tiesiai. Tai pašalins reikalingumą pajudėti nuo vienos vietos pas kitą, kur jūs galite būti atšauktas ypač, jei jūs neturite rezervavimo. Tai yra atvejis ypač, kai tai yra maksimalus sezonas toks kaip šventės ir savaitgaliai.

Arba kitaip, jūs galite miegoti oro uosto viešbučiuose. Tai labai patogu ypač, jei jūs pasiekiate savo maršrutą nakties pabaigoje, ir jūs nenorėtumėte važiuoti šiuo laiku. Jūs galite taip pat pavargti ir mažo poilsio reikalingume anksčiau, negu jūs galėsite pradėti važiuoti vėl. Kitais atvejais, asmuo galbūt važiavo ten trumpą laiko tarpą ar gali turėti susitikimą po kelių valandų ir todėl, yra šio asmens reikalingumas miegoti, lankyti susitikimą ir paskui sugrįžti į originalų maršrutą greitai.

Vienas būtinas daiktas, kurį jūs turite padaryti turi išleisti šeimininkus žinoti, kad jūs pradėjote kelionę. Niekas nėra taip erzinantis kaip turėjimas atrodo jūsų duryse, kažkas pasilieka jūsų name dar, jie nepranešė jūsų, kad jie atvyksta, ir jūs neįvykdėte būtino pasirengimo, kad padarytumėte buvimą patogų judviem. Jei šeimininkai rinks serveriai hostingas jus, sakyti jiems, kai jūs būsite apie sėsti į lėktuvą, kad jie galėtų būti ten laiku.

Rašyti komentarą