Dantų protezavimas Kaune

parašė , 2012-06-21 19:26

Dantys – nedideli, tačiau išties svarbūs burnos ertmėje esantys organai, be kurių nebūtų galima nei šnekėtis, nei valgyti, nei šypsotis. Gaila, tačiau ne visuomet dantys būna gražūs bei sveiki. Vis dėlto reikia džiaugtis gyvenimu būtent šiais, o ne gilios senovės amžiais. Kodėl? Dėl to, jog dabar daug visokių gydymo būdų, leidžiančių gyventi visavertį gyvenimą ir išdrįsti išsižioti.

Vienas iš tokių odontologinio gydymo būdų – protezavimas. Dantų protezavimas – tai danties kietųjų audinių anatominės formos ir spalvos atgavimas. Džiugu ir tai, jog nereikia važiuoti kur nors į svečias šalis. Dantu protezavimas Kaune, Vilniuje ar dar kur nors kitur yra visiškai realus ir suprantamas dalykas.

Šių laikų protezai gaminami naudojant tikslias, modernias technologijas. Didelis dėmesys skiriamas ne tik funkcionalumui, bet ir estetikai.

Dantų protezai skirstomi į dvi rūšis – išimami bei neišimami. Daugeliu atvejų yra rekomenduojami tie, kuriuos galima išimti. Jie yra fiksuojami užraktais, teleskopais, sijomis ir t.t.

Neišimami protezai gaminami tokiais atvejais, kai atkreipiamas dėmesys į šiuos veiksnius: dantų anatomijos ypatumus, burnos gleivinės anatomiją. Nestiprūs trūkumai dažniausiai taisomi trūkstamą danties dalį atnaujinant su porcelianiniu įklotu ar užklotu. Jei trūkumai yra rimtesni, asmuo skundžiasi dėl sąkandžio bėdų ar dantys nėra visiškai išsivystę, patariama įstatyti dantų vainikėlį.

Dantų protezavimas naudojant protezus, kuriuos galima išimti labiausia rekomenduojamas tokiais atvejais, kai žmogus neturi daugelio ar netgi visų dantų.

Dantų protezavimas – tai nėra ypatingai sudėtinga procedaūra. Dantų restauracijai pakanka keleto vizitų pas gydytoją. Iš pradžių parenkamas labiausiai tinkantis protezas, vėliau jam paruošiami dantys, o paskiausiai naujas protezas yra pritaikomas.

Dantų protezavimas Kaune – puiki galimybė vėl džiaugtis nuostabiai kerinčiais dantimis. Visgi geriausi tikslai pasiekiami abipusėmis (gydytojo ir paciento) pastangomis. Besigydantis žmogus turi rūpintis higiena, reikiamu laiku nueiti pas higienistą. Laikantis visų reikalavimų šypsena ilgai džiugins aplinkinius.

Vienas atsakymas į “Dantų protezavimas Kaune”

  1. Tomas says:

    Džiugu, jog Lietuvos odontologijos klinikos darosi vis profesionalesnės ir suteikia vis geresnes dantų protezavimo paslaugas. Tad jei ieškote kokybiškų paslaugų toli važiuoti nereikės https://www.gostautoklinika.lt/paslaugos/protezavimas/

Rašyti komentarą