Neškite – ant apribojimų – daiktai, kuriuos jūs negalite atnešti ant skrydžio.

parašė , 2012-06-26 18:19

Skysčiai:

Geliai, losjonai ir kiti skysti dalykai tokie kaip šampūnas ir kondicionierius, kurį jūs tęsiate jūsų nešti ant bagažo neturi turėti savyje daugiau kaip 3.4 uncijų, kurios turi būti patvirtintos vienos kvortos plastmasiniame krepšyje. TSA Nurodymai leidžia visiems keliautojams nešti tiktai vieną plastmasinį krepšį savo skysčiams ir losjonams. Skysčiai ir geliai, sveriantys mažiau kaip 3.4 uncijas, gali būti padėti į, neša karjera – ant bagažo, jei jie yra patvirtinti 1 qt. plastmasiniame krepšyje. Vienas 1 qt. krepšys yra leistas per asmenį. Kažkas daugiau negu anapus to turi registruotis su jūsų kitu bagažu, ar tai bus išmetama apsaugos kontrolės punktuose. TSA yra labai griežtas ir nedarys jokių išimčių.
Skysčiai, kurie yra Leisti:

Jums leidžia nešti su jumis svarbius vaistus, ir gyvenimo palaikymo skysčius, taip pat kaip neapmokestinamus konfiskuotu automobiliu prekyba dalykus, kuriuos jūs nupirkote po to, kai jūs jau registravotės anapus savo bagažo. Kūdikio formulei ir krūtinės pienui taip pat leidžia įeiti didesni negu 3.4 uncijų konteineriai. Tokie skysčiai turi būti pristatyti TSA pareigūnams apžiūrai. Tai yra gera mintis turėti šituos dalykus, noriai pasiekiamus apžiūrai, tokiu būdu jūs nelaikote kitų keleivių ir taupote save kažkuris laikas procese.

Žiebtuvėliai:

Lighters nėra leisti jūsų languotame bagaže, jei nėra jokio kuro juose. 2 lighters ar mažiau yra leisti su jumis, jei jie yra apsupti TAŠKO atveju, kuriam pritariama. Beveik kalbėjimas, kadangi rūkymas nėra leistas ant lėktuvo, tai yra gera mintis ne, net neša lengvą ant lėktuvo.

Šaunamieji ginklai ir Peiliai:

TSA reguliavimas išdėsto, kad žirklės daugiau kaip 4 colių, peiliai, pats gynybos dalykai, ir teisėti ginklai nėra leisti ant nešimo ant krepšio. Jūs galite užregistruoti atgalines nuorodos juos, jei jie yra tinkamai suvynioti, kad sutrukdytų sužalojimui ant apžiūros. Kai kurie įrankiai ant kurių mažiau kaip 7 coliai yra leisti neša ant bagažo. Jei jūs norėtumėte susisiekti su TSA specifiniams dalykams, prašom paskambinti 866-289-9673 ar 866-289-9673.

Bagažas:

Kiekviena atskira avialinija apsisprendžia, kiek bagažo jums leidžia atnešti su jumis per jūsų keliones. Jei jūs esate abejojantis dydžiu ar svoriu lagaminų, kuriuos jums leidžia atnešti su jumis, užmezga ryšį su avialinija, su kuria jūs skrisite. Dauguma avialinijų, jei ne visi, turi šią informaciją, noriai pasiekiamą ant jų žiniatinklio svetainių. Visada geriausia pasitikrinti aplink avialiniją prieš išvykimą namo.

Rašyti komentarą