Dauguma zvimbimo, apsipirkdamas maršrutai Azijoje

parašė , 2014-03-24 12:47

Yra jūs vienas iš tų, kas pastoviai spragteli blizgių žurnalų puslapius, ieškodamas projektuotojo krepšių, kosmetikos priemonių, neįtikėtinos aprangos ar naminio dekoravimo dalykų? Yra dalis daugumos zvimbimo, apsipirkdamas Azijos maršrutai.

Singapūras – Tai yra visa apėmimo kultūra, kuri daro Singapūrą draugišku turistiniu maršrutu, kurį kiekvienas keliautojas mėgsta. Tuo metu, kai jūs esate ten, jūs nenorėtumėte praleisti apsipirkimo, ar tai yra Sodo Kelyje su nesuskaitoma daugybe parduotuvių ar bėginėjimo mega alėjos ir parduotuvės tokios kaip Valčių prieplaukos Kvadratas. Jei jūs mėgstate tyrinėti vietinį turtą, Haji Keliukas Singapūre yra vieta būti grąžinimu, palaiko yore dienas. Jei derėjimasis bus jūsų stilius, Bugis Kaimas, apsipirkimo turgūs dideliems vietiniams reikalams sugundys ir sužavės jus su jo spūstimi ir sujudimu

Honkongas – Yra kai kurie keliautojai į Honkongą, kurie eina tik viena misija – parduotuvė. Jei Azija būtų miestas, Honkongas būtų savo mega alėja, kur jūs surasite kiekvieną gyvensenos dalyką, jūs kada nors galvojote. Elektronika ir laikrodžiai, papuošalai ir menas – jūs vadinate tai, Honkongas turi tai. Kai jūs pavargstate nuo apsipirkimo, gėritės išvyka per vandens kelius ar pasivaikščiojimą vienoje iš meninių galerijų. Naktinis gyvenimas lygiai zvimbia su nesuskaičiuojamomis parduotuvėmis ir diskotekomis. Jei zvimbimas bus tuo, ko jūs siekiate, Kinijos Centras bus jūsų pasirinkimo vieta.

Šanchajus – Kinija yra kita supervalstybė ir plėtojasi pagal greitą normą. Jūs tiktai turite aplankyti Šanchajų, kad pamatytumėte tai sau savarankiškai. Ar tai yra Klastočių Rinka su savo kioskais ar Aikšte 66 kitame spektro gale, Šanchajus yra neabejotinai vienas iš Azijos apsipirkimo epicentro. Aplankykite Audinio Rinką, kad surastumėte projektuotoją, tvarkantį biudžeto kainomis. Šanchajus yra taip pat garsus savo Vestuvine Rinka, kur turtingi vyrai išeina, ieškodami teisios nuotakos, reklamuotos tėvų. Tai yra įdomi ir keista vieta ir vienas iš labai mažai jo rūšies pasaulyje. Su pigiausiais internetiniais lėktuvo bilietais į Kiniją, jūs galite sugebėti sutaupyti pakankamai daug savo apsiperkančioms ekspedicijoms.

Kvala Lumpūras – Knygos avialinijos bilietai tinkle į Kvala Lumpūrą, kad sugertų Azijos puikiausių parduotuvių rajonų dvelkimą. Bukit Bintang, Prašmatnus Paviljonas, Partija 10 ir Sungei Wang yra tarp populiaresnių Kvala Lumpūro atrakcijų. Sostinė siūlo turtingus švystelėjimus aukštai skrisdama gyvensenos, elegantiškai sumaišytos su vietiniais sandėrio reikalais ir jo savos kultūros skoniu. Nuo aukštų stiliaus batų ir pigios elektronikos reikmenų, nėra nieko, kad jūs negalite apsipirkti tuo metu, kai jūs esate Kvala Lumpūre. Tarptautinius pigiausius lėktuvo bilietus į Kvala Lumpūrą gali mušti lazda su viešbučio reikalais taupyti pinigus.

Rašyti komentarą