Didelis miestas su daug žavumo.

parašė , 2012-09-05 14:37

Ant pirmo atvykimo į Pertą, Vakarų Australijos sostinę, kreditai dauguma lankytojų yra sukrėsti minių ir savitai nemiesto atmosferos trūkumo. Su gražių paplūdimių, nuostabaus oro, ir perkelto atgal charakterio myliomis, tai yra stebuklas, kodėl daugiau žmonių neatvyksta čia. Nors didelio miesto atmosferos trūkumas galbūt nėra į visų simpatiją, tie keliautojai, kurie tikrai rizikuoja čia mažai tikėtina skųsis dėl šiek tiek lėto gyvenimo tempo.

Rajonas žemės aplink Gulbės Upę buvo apgyventas čiabuvio žmonių Noongar metų dešimtims tūkstančių anksčiau, negu emigrantų antplūdis peraugo į šiuolaikinę dieną Pertas. Kaip buvo atvejis per kolonijinę erą, naujakuriai buvo padrąsinti įkurti namo šiame tolimame mestame Britanijos imperijos kampe. Pirmas britų sprendimas srityje užaugo lėtai iki atradimo aukso 1890-ųjų pradžioje
Dauguma miesto pastatai buvo konstruoti kalinio darbo jėgos, tai apima Rotušę ir Vyriausybinę rezidenciją.

Tai nebuvo viskas tai seniai, kai miestą pašiepė jo gana nuobodžiam charakteriui. Laimei tai pasikeitė žymiai per praėjusį dešimtmetį, iš dalies dėl pagerank tikrinimas Vakarų Australijos išteklių bumo, ir tai vysto turizmo pramonę. Šiandien, Pertas tapo kosmopolitiniu ir pažengusiu miestu, kuris yra pripildytas elegantiškais restoranais, šiuolaikiškais barais, ir kultūrinės veiklos nesuskaitoma daugybe.

Kas iš tikrųjų nustato miestą išskyrus dalį Australijos kitos pagrindinės miesto zonos yra jos senovinis parkland ir sveikinimo paplūdimiai. Lankytojai ir vietiniai gyventojai turi pakankamą erdvę, kad išsiplėstų ir turėtų visas vietines svetaines ir atrakcijas. Minios nėra kažkas, kas yra paprastai patiriamas ir aplink Pertą.

Dauguma žmonių, kurie nusprendžia aplankyti Australijos mažiausiai apgyventos valstybės sostinę domisi darbu daug daugiau, negu tik unikalaus klubine apranga miesto žavumo patyrimas. Nuo miesto galima ištirti kai kuriuos iš pietų pusrutulio daugumos senovinių paplūdimių vakarų pakrantės safario kelionėje. Kitas įdomus veiksmas, kuris yra pasiekiamas apima trekking per miškus ir krūmyną ir kelionę prie 4WD transporto priemonė per klaikią Bokštelių dykumą.

Jei jūs ketinate rezervuoti skrydį į Pertą, jūs turite apsipirkti aplink, kad gautumėte geriausius reikalus. Yra daug avialinijų, kas dabar turi reisinius skrydžius į miestą nuo kitų valstybinių kapitalų. Turėkite galvoje, kad maksimalus sezonas, ir todėl brangiausias laikas aplankyti, yra nuo gruodžio iki vasario.

Rašyti komentarą