Pigūs skrydžio bilietai su paskutiniais smulkiais mokesčiais už važiavimą ir besiplėtojančia

parašė , 2012-08-28 23:46

Svarbu būti atnaujinama ant airfare informacijos, jei jūs planuojate skristi reisu. Airfare karai, skaitydami laikraščius yra geras tokios informacijos šaltinis. Paieškokite apribotų reklaminių mokesčių už važiavimą, gautų iš pagrindinių oro transporto klubas bendrovių ir pagrindinių avialinijų. Jūs turite likti lankstus, planuodamas skrydžiams, kad jūs sugautumėte pigiausią. Šeštadienį, antradienį ir trečiadienis yra dažnai pigiausios dienos tam, kad rezervuotų skrydžius. Rytinis pradžioje ir naktinių pabaigoje skrydžių taip pat kaip vieno sustojimo skrydžių yra dažnai nukainojami.
Sužinokite, ar avialinija pasiūlo kelionės greita paskola paketus, apimdama viešbučio numerius ar nuomojamus automobilius greta bilieto. Sužinokite, ar mokesčiai už važiavimą yra pigiausi, kadangi jūs kalbate su rezervavimo tarnautoju. Tuo atveju, jei jūs naudojate internetą, tikrinkite kelias žiniatinklio svetaines ir palyginkite normas. Anksčiau, avialinijos publikavo savo avialinijos normas telefoninės knygos surūšiuotose pagal dydį santraukose, kurios buvo atnaujintos po kas keleto savaičių. Kelionių agentai pasiektų telefoną, kad rezervuotų vietas jų klientams. Dabar mokesčiai už važiavimą keičiasi dažnai. Geros žinios yra, kad nenaudotos vietos gali būti parduotos paskutine minute su besiplėtojančia technologija keliose susitikimo vietoje, gaminančioje pigius skrydžio bilietus.

Teiraukitės apie atsarginius mokesčius už važiavimą, jei jūs skraidinate ne sezono metą. Maksimalus sezonas nėra geras laikas skristi todėl, kad daugelis avialinijų virš knygos skrydžiai, darantys tai nepaprastai sudėtingas gauti atsargines vietas. Pirmas žingsnis į kreditas pigaus airfares radimą turi atrasti idealų laiką nupirkti bilietus. Jei jūs norite pasiekti jūsų maršrutą, jūs galite laikyti jūsų bilietų pirkimą bent jau 3 savaitėmis iš anksto. Manoma, kad kažkas už 3 savaičių yra pažangos pirkimo bilietai. Svarstykite pirkimo mažmeninį pardavimą ir anksti atostogų maršrutams per populiarius sezonus ar aukštas eismo šventes kaip pavasario lūžis, Dėkojimas ir Kalėdos.

Nors airfares gali būti nenuoseklus, ir nepastovūs, pigesni skrydžiai yra pasiekiami šiokiadieniais, o ne savaitgaliais ir per ne piko valandas. Skridimas per šventes daugiau atsipalaiduoja kadangi lėktuvai ir oro uostai yra dažnai mažiau perpildomi. Paieškos sistemos duoda jums mintį vidutiniškai norma mažmeniniams bilietams. Be to, šitos paieškos sistemos pasiūlo paieškos lankstumą. Jie įgalina jus ieškoti daugialypes datas ir net visi mėnesiai. Šis būdas jūs sugebate palyginti normas ir pagalbą kelionės nebrangiomis dienomis planavime.

Kad gautumėte pigius skrydžius, jūs galite taip pat nupirkti bilietus per consolidator. Consolidators nuperka blokus bilietų, kuriuos jie gauna, kad parduotų pagal nukainotas normas. Šis būdas jie padeda avialinijoms užpildyti pasiekiamas vietas. Kelionės skyrius laikraščių po ‘Bilietu, kurį Consolidators’ siūlo consolidators sąrašui, kuo gali pasitikėti geresniems reikalams.

Rašyti komentarą