Didmeninis kompiuterių dalių distributorius – kaip surasti patikimą distributorių kompiuterių dalims?

parašė , 2013-01-08 07:04

Kas yra didmeniniai Kompiuterių dalys distributoriai?

Gamyba paprastai daro daugiau dalių, negu užsakymo iš firminio kompiuterių dilerio. Reikalinga tai yra būtina kokybiška kontrolės ypatybė, kuri garantuoja, kad, jei staigus pageidaujamas kilimas įvyksta jis gali būti traktuotas skubiai ir efektyviai. Papildomos dalys, kurios nėra reikalingos daugiau ne yra šalin pakrautos didmeniniam kompiuterių dalių distributoriui didžiulei nuolaidai.

Kodėl labiau vertina didmeninį Kompiuterių dalys distributorių gamintoją?

Dalių nuo didmeninio distributoriaus pirkimas yra puikus kelias į lauke šaltinį ir statyti jūsų savą kompiuterį. Dauguma žmonių turi tą pačią nuomonę, kad šitos dalys yra kai kuriuo atžvilgiu žemesnės į tuos pasiekiamus firminiuose kompiuteriuose. Dar tiesa už užuolaidų yra, kad dileriai naudoja tai kaip priemonę pigiems ir efektyviems kompiuterių gamintojams iškrauti jų žemos rūšies akciją. Jie yra tada parduoti už nuolaidą tiems, kas žino geriau ir nori investuoti jų pinigus į pigų dar tas pats kokybiškas kompiuteris.

Labiausiai firminiai kompiuteriai tapo labai neįperkami, ir yra jaustas labiau dėl kredito girgždesio. Tai apima jų dalis tokias kaip atminties kortelės, tiesioginės kreipties atmintis, motinos valdybos, standieji diskai ir kita įvairi kompiuterių dalis. Jei jūs galvojate apie naujos kompiuterinės sistemos pirkimą, svarstote renkančias didmenines Kompiuterių dalys nuo distributoriaus, kadangi kainos bus ganėtinai pigios prie didelės ribos palyginti su tais, jūs perkate nuo gamybos ir jūsų, įprotis pralaimi ant kokybės taip pat.

Outsourcing, kad pastatytų jūsų savą kompiuterį, pirkdamas dalis nuo Didmeninio kompiuterių dalių distributoriaus tampa didesne tendencija pasaulyje, mes gyvename šiandien su kredito girgždesiu ant mūsų galvų.

Koks didmeninis kompiuterių dalies distributorius yra rekomenduotas?

Yra tūkstančiai kompiuterių dalies distributorių lauke rinkoje, kurie sako, kad jie turi pigiausias kainas pasiūlyti. Tačiau, kaip mes žinome kaip vartotojas, kuriuo yra tikram? Nė vienas iš mūsų neturiu laiko ir pinigų, kad pasodinčiau ir pabandyčiau kiekvieną atskirą žiniatinklio svetainę, kad suvokčiau, koks yra geriausias pasirinkimas, bet Salehoo.com turi. Kiekvienas turi būti atsargus, pirkdamas kompiuterių dalis, taip daug tiekėjų internete. Visada skaitykite pardavinėjimo ir vežimo terminus. Salehoo.com aprūpina informaciją apie tiekėjus, ir grįžtamojo ryšio sistema padės įvertinti Playstation.

Rašyti komentarą