Ramadhan turgus langkawi, Malaizija

parašė , 2013-01-09 07:35

Mėnesio ilgio, žavus Maisto Karnavalas ir Fejerija grįžta. Su pradžia Ramadhan čia Malaizijoje šiandien, jūs galite surasti kioskus, parduodančius įvairoves gardaus maisto ir gėrimų lūžiui greitų visur Langkawi nuo šiandien tiesiai iki 30-ojo. Rugsėjis. Tai žinoma kaip Ramadhan Turgus ar “Pasar Ramadanas” Malay. Turgūs normaliai bus atidaryti kasdien nuo 4pm ir pabaigos apytiksliai 7.15pm (tiesiai prieš lūžį greitų).

Ramadhan mėnuo yra devintas mėnuo Islamo mėnulio kalendoriuje, ir yra mėnuo, kur musulmonai turi greitai (“puasa” Malay) nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

Tai yra mėnuo dvasiniam atspindžiui, maldavimui, ir iš esmės mokymui kūnas ir protas, kad būtų geras, teisingas, užbaigtas ir puikus musulmonas.

Pasninkavimas ne tiktai atsisako maisto ir gėrimo nuo saulėtekio iki saulėlydžio, bet Turgus ir “pasninkauja” proto nuo nesveikų minčių, burnos nuo tarimo blogų žodžių, ausų nuo klausymo netikros paskalos apie kitus, ir akys nuo žiūrėjimo į uždraustus reikalus.

Ramadhan Turgūs (ar Pasar Ramadanas Malay) yra kitokie negu naktinės rinkos prasme, kad šitie Ramadhan Turgūs parduoda daugiausia maistą ir gėrimus lūžiui greitai.

Kaip praėjusius metus, bus delikatesų ir naujai iškeptų malonumų įvairovės priversti akį nuo kuih basketfuls (vietinis 1 pyragas) asortimentas į garnyrų ir gėrimų eiles papildyti šeimos pietus. Keli yra tiktai pasiekiami tiktai šį mėnesį ilgai maisto karnavalas.

Nėra jokio geresnio laiko vietiniams gyventojams ir turistams, kad kutentų skonio pumpurus negu, keliaujant įvairiame buka puasa (lūžis greitų) taškeliai ir išbandymas įvairūs delikatesai kiekvieni svetainės pasiūlymai per mėnesio ilgio Ramadhan Turgų. Du svarbiausi Ramadhan Turgūs čia yra esantys žemyn Kuah mieste (Pandak Mayah rajonas) ir Padangas Matsirat šalia Langkawi Oro uosto tuo metu, kai jūs galite surasti mažesnius Turgus ar kitus licencijų kioskus visur visur Langkawi.

Tai yra laikas, kai turistai gali prisijungti prie Malazijos musulmonų ir ne musulmonų panašiai, kad mėgautųsi autentiškais Malay patiekalais, pasiūlytais gatvės pardavėjų ir restoranų viešbučiuose per pasninkavimo mėnesį.

MAISTO IR GĖRIMŲ ĮVAIROVĖS

Maisto Komisas, kuriems duoda laikiną licenciją atidalytoje erdvėje vietos valdžia, parduoda paprastai po uždangomis ir didžiuliais skėčiais.

Kioskai yra normaliai įkuriami anksti kaip 4pm ir iki pabaigos vakaro, jie būtų supakuoti su visų lenktynių žmonėmis. Kiosko prekybininkams, kai kurie iš jų dalies laikmačiai, tai yra laikas, kai jie gali uždirbti papildomas pajamas šeimai, kad būtų panaudoti tam, kad nupirktų būtiniausius dalykus ir prabangą, kad švęstų Hari Raya Aidil Fitri.

Šitie kioskai traukia musulmonus ir ne musulmonus panašiai į jų specialų pasiūlymą kartą per metus delikatesai ir mėgstami maistai.

Rašyti komentarą