Ekstremalus oro katastrofos stiprinimas

parašė , 2013-01-26 09:19

Poveikis klimato pasikeitimo ant miesto zonos yra atspindėtas didintame skaičiuje ir intensyvume ekstremalių oro įvykių tokių kaip sunkios liūtys su audra, taifūnai, ir uraganai. Didėjantis orų prognozė intensyvumas buvo susijęs, katastrofa tampa pastebimesnis su neabejotinu pavojaus signalu. Nacionalinis Meteorologinis Kinijos Centras neseniai padarydavo stebėjimą, kad sausros, potvyniai, ir audros tapo dažnesni ir negailestingi nuo 1990-ųjų su tendencija tikėtina tęstis. Apskritai, didėjantis ekstremalaus oro dažnis yra priskirtas klimato pasikeitimui ir globaliniam atšilimui. Metinis Raudonojo Kryžiaus 2008 Pranešimas paminėjo, kad per praėjusį dešimtmetį visame pasaulyje, oro skaičius buvo susijęs, katastrofa pakilo iš 200 kasmet į 350, ir tęsėsi. Jo Generalinis sekretorius, Bekele Geleta įspėjo, kad ekstremalūs orų prognozė įvykiai taps dažnesni ir sunkesni.

2006 pabaigoje, Taifūnas Utor, kuris sukėlė masinius potvynius Malaizijai taip pat smogė Filipinams, Vietnamui, Singapūrui ir Indonezijai. Utor sunkios liūtys su audra, atneštos aukščiau negu vidutiniai krituliai su įrašytu kiekiu Singapūre 2006 m. gruodžio 20-ąją, treti aukščiausi įrašyti krituliai po 75 metų. Sunkios liūtys nuo liūčių su audra Filipinuose sukėlė upes, ir dambos, kad persipildytų ir atlaikytų pareigūnus apibūdino 2006-2007 patvinimą kaip baisiausią rajone po šimtmečio. Per tą patį periodą potvyniai įvyko Šiaurės Sumatroje ir Aceh perkėlimas apytiksliai 400 000 žmonių ir bent jau 118 žmonių, negyvų su 155 žmonėmis, nepataikančiais.

Malaizijoje, miesto zona pietų Johore valstybėje buvo užlieta ir du miestai, Kota Tinggi, ir Segamat buvo visiškai nupjauti potvynių trukmei. Nepaprasta evakuacija Johore, sukeltame potvynių, paveikta tarp 60 000 ir 70 000 žmonių. Tolimesnis sunkių kritulių puolimas atnešė antrą bangą potvynio, kuris beveik paralyžiavo Johore valstybę po to, kai visi jos aštuoni rajonai orų prognozė potvynių. Reguliarios stichinės nelaimės Malaizijoje, nors ir kasmetiniai reikalai, lydintys sezoninį musono sezoną, vis daugiau ir daugiau tampa intensyvesni. Sudarykite šią situaciją su nepakankamu drenažu daugelyje miesto zonos, kuri kaip manyta blogina srautingo lietaus padarinius. Potvynio sušvelninimo projektai, kurie buvo įtraukti į Devintą Malaizijos orai Kaišiadoryse vyriausybė žino rimtumą ant potvynių ir jų poveikį ekonomikai ir išsivystymui. Didelis kiekis, sudarytas biudžetą į šitas pastangas, labai prisidės į potvynio problemų palengvinimą.

Rašyti komentarą