Kokie sveikatos sutrikimai yra pabloginti komercinės kelionės lėktuvu?

parašė , 2013-01-30 15:09

Standartiniai nurodymai tam, kad skristų su įvairiomis sveikatos sąlygomis rodo, kad svarbiausias apsvarstymas, apsispręsdamas, ar asmuo yra tinkamas važiuoti lėktuvu yra toks, ar kelionė lėktuvu galėtų paveikti asmens egzistuojančią anksčiau medicinos sąlygą ir ar tikrai asmens sąlyga gali rimtai paveikti saugumą ir patogumą kitų keleivių, ar skrydžio operaciją. Neatsižvelgiant į tai, kad asmuo galėjo būti paskelbtas gydytojo kaip tinkamas važiuoti lėktuvu, nepaveikdamas sms siuntimas skrydžio operacijų, tai yra avialinija, kuri turi paskutinį, sako apie, ar leisti asmeniui skristi ant jų lėktuvo.
Kartais per skrydį, nors per trumpą periodą, deguonies prisotinimo lygmuo galėjo nukristi į 90 %. Sveikam asmeniui, tai gali būti toleruojama be bet kokių problemų, bet tas pats negali pasakyti asmeniui su respiracinėmis ar kardialinėmis sąlygomis ar kažkam su mažakraujyste. Žemi drėgmės lygmenys yra taip pat surasti kreditai internetu lėktuvo kabinose, ir jūsų gleivėtos membranos gali tapti sausos. Kabinos spaudimo sumažėjimas galėjo sukelti dujinės apimties plėtimą. Jei asmuo neseniai patyrė chirurgiją, tai galėtų tapti didele problema, jei chirurgija įvedė truputį dujų į jūsų akį ar pilvo ertmę.

Pagrindinis apsvarstymas, kai kiekvienas vertina asmens gerą būklę, kad važiuotų lėktuvu apima kitą. Padarinys, kurį žemas oro slėgis ir švelni hipoksija turės ant paciento yra vienas toks apsvarstymas. Kitas apsvarstymas yra padarinys asmens būdamas nejudantis. Kitas apsvarstymas yra paciento gebėjimas priimti riestinio skliausto padėtį, jei yra priverstinis nusileidimas. Kitas daiktas, kurį turi svarstyti yra laiko parinkimas reguliaraus vaisto režimo ilgam laimikiui ar trans ilgalaikes paskolos internetu meridiano kelionei. Kitas apsvarstymas yra toks, ar pacientas sugeba susidoroti fiziškai ir protiškai su kelione į oro uostą, praėjimu ir pasiekimu jų skrydžio taip pat kaip ant išlipimo.

Yra kai kurie nurodymai asmeniui, kuris neseniai patyrė chirurgiją, ir jie yra sekančiai. Po pilvo chirurgijos, nėra patartina asmeniui skristi per 10 dienų. Po colonoscopy ar laparoskopijos, patartina, kad jūs susilaikytumėte nuo skridimo dvidešimt keturias valandas. Taip pat patartina išvengti skristi septynias dienas po neurochirurgijos todėl, kad yra galimybės, kad likusios dujos, tampančios, įviliojo į spąstus jūsų kaukolėje. Patartina, kad asmuo tikrintų, jei jų avialinija turi kokius nors papildomus nurodymus dėl kelionės lėktuvu pacientams.

Jei jūs turite užkrečiamą infekcinę ligą, jūsų gebėjimas važiuoti lėktuvu priklauso ant jūsų sąlygos ir kaip lengvai tai gali būti perduodama kitiems asmenims per tam tikrą jūsų ligos fazę. Pagrindinė įmonė yra tuberkuliozė, ir patartina, kad pacientas gautų tinkamą gydymą, kad jūs galėtumėte būti neinfekcinis anksčiau, negu jūs užimsite savo skrydį. Kitos sveikatos sąlygos apima nėštumą, ir moteris neturi važiuoti lėktuvu po 36 nėštumo savaičių. Tai yra todėl, kad yra padidinto pristatymo skrydyje pavojaus. Gydytojo patarimas yra reikalingas, jei jūs turite skristi, kentėdamas nuo įvairios sveikatos sąlygos.

Rašyti komentarą