Garantuokite savo patogumą per tarptautinę kelionę

parašė , 2015-11-07 09:29

Kelionė lėktuvu yra palyginti naujas transportavimo būdas, ir įprantantis į naujus daiktus užima laiką. Net žmonės, kurie sėda į skrydžius ganėtinai dažnai gali rasti tai sudėtingas turėti reikalo su reaktyviniu atsilikimu ir kitomis svarstomomis problemomis su tarptautine kelione. Atveju vidaus skrydžių, lėktuvas praeina per skirtingas oro slėgio zonas ir su technologine pažanga, keleiviai nejaučia to laive. Lėktuvai yra supakuoti artimai, ir pažįstama aplinka yra atgaivinta su deramais ventiliacijos patogumais. Tačiau, atveju tarptautinių skrydžių, lėktuvo kelionės skirtingose zonose ir žmonėse gali ar galbūt nejaučia to, bet biologinis laikrodis atsako į tai reaktyvinio atsilikimo formoje. Yra sąrašas patarimų, kurie gali padėti keliautojams vengime šitų nepatogumų ir turėti kelionę į pilniausią

Vietos Pasirinkimas, Darydamas Rezervavimą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Keliautojai gali turėti reikalo su bet kokia vieta, paskirta jiems atveju trumpo laimikio kelionių, kadangi ji turi reikšmę tik trijų iki keturių valandų. Tačiau, atveju ilgo laimikio ar transkontinentinių skrydžių, sėdimos vietos vaidina svarbų vaidmenį. Tai yra pirminis kriterijus, kuris nusprendžia visaapimantį patogumą per kelionę. Puikios vietos apibrėžimas skiriasi nuo asmens asmeniui. Keli gali surasti lango vietą, patogiausią tuo metu, kai kiti gali mėgti vidurį, fiksuodamiesi geriausiai tiktą jiems. Apskritai, patariama, kad žmonės pasirinktų perėjimo vietas, kad jie neturėtų eiti per kažką kiekvieną kartą kai, jie turi panaudoti tualetus. Taip pat, tokiuose skrydžiuose, manoma, kad keleiviai paimtų pasivaikščiojimą kiekviena kita valanda ar padarytų pagrindinius pratimus. Vadinasi, posėdis perėjimo pusėje leidžia jiems palikti jų vietą kaip ir kai jie nori į. Daug žmonių teikia pirmenybę lango vietai, vadinasi tai nėra pasiekiama lengvai. Tokiais atvejais, lakūnai gali panaudoti savo mylias, kad rezervuotų vieną iš jų. Be to, į tai, daug avialinijų aprūpina tai po ypatingais planais, tokiais kaip Rinktinė Vieta – tai rodo tiktai langą ir perėjimo vietas už truputį aukštesnę kainą.

Valgymas

Ekspertai patarinėja laikymas srityje sveikų ir lengvų valgių prieš įsėdimą į skrydį taip pat kaip per kelionę. Žmonėms su jautriu skrandžiu pataria atnešti jų savą maistą, kad išvengtų bet kokių svarstomų problemų. Vežėjai ruošia meniu po nuodugnaus tyrinėjimo ir tiekia maistą, kuris gali būti virškintas lengvai per kelionę, bet lakūnams, kurie nėra panaudoti tam, net gali pasirodyti, šitie valgiai yra nesveiki. Sveikatos ekspertai taip pat pataria eiti po valgymo, kadangi tai tampa net svarbu per skrydį. Tai ne tiktai padeda maisto virškinime, bet judėjimas retkarčiais kontroliuoja kraujotaką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gilus Miegas

Geriausias būdas išvengti reaktyvinio atsilikimo ar bet kokio kito skausmo įeina į miegantį būdą. Vežėjai aprūpina kaklo pagalves ir akių kaukes, kurios padeda lakūnams kažkokio poilsio gavime. Ekspertai pataria nesiartinti prie kofeino laive, kad priverstų tai lyginti ir patogus. Tačiau, žmonės, kurie turi pabaigti užduotį ar padaryti pristatymą gali paimti, kad sulaikytų save nemiegantį. Šita patarimų pagalba turint reikalų su svarstomomis problemomis per kelionę, bet atveju naujų miestų, ieškodama sutarimo po kelionės pasiekimo gali būti varginanti. Vadinasi, skrydis plius viešbučio užsakymo pasirinkimas yra siūlyti dažnų lakūnų.

Rašyti komentarą