Išvenkite kankynės oro uosto ir paruoškite privačius užsakytuosius skrydžius

parašė , 2015-10-21 19:09

Manykite, kad jūs turite būti per šalį rytoj verslo susitikimui. Užuot turėjęs reikalo su visa kankyne, kuri atvyksta su šiuolaikiniu oro uostu, kodėl netyrinėti privačius užsakytuosius skrydžius? Šitos paslaugos yra ėjimui-gavėjui, kuris nori pajudėti greitai ir su lankstumu. Jūs neturite nupirkti savo savo reaktyvinio lėktuvo. Pasamdykite kapitoną ir komandą ir smokite dangui. Jūs nepraleisite ilgų saugumo linijų, viešų tualeto kambarių, ir masės žmonių, kurie atvyksta su dideliu tarptautiniu oro uostu. Reikėkite tolimesnio įtikinimo? Knaisiokimės po visą užsakytųjų skrydžių pašalpą.
Asmeninė Paslauga

Nesvarbu, kas priežastis jūs turite tam, kad važiuotumėte, jūs gausite individualizuotą paslaugą iš privačios reaktyvinės kompanijos. Informuokite juos apie tai, kuo jūsų poreikis yra, ir jie rūpinsis visa kita. Jūs turite didelį verslo susitikimą ir turite sugebėti susitelkti ties jūsų komerciniu metimu? Kvalifikuoti darbuotojai garantuos, kad jūs gaunate taiką ir ramus, kad jūs turite išlyginti likusią dalį jūsų metimo. Jūs važiuojate su šeima atostogas? Paslaugos darbuotojai aprūpins namų paslaugą ir įsitikins, kad jūsų vaikai turi smagų ir saugų skrydį. Jūs daugiau neturite jaudintis dėl šeimos ant pagrindinės avialinijos atnešimo vėl.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Niekas iš Pagrindinės Oro uosto Kankynės

Jūs neturėsite praeiti saugumo linijos, kuri vynioja aplink pastatą dukart, ieškoti veltui truputėlį erdvės viršutinėse kabinose, ar laukti ilgoje linijoje jūsų vartuose tuo metu, kai jūs laukiate savo eilės, kuri bus susodinta. Kelionė lėktuvu yra nuostabi žmogaus naujovė, bet oro uostas yra įtampos užpildyta vieta, kur jūsų Konstitucinė teisė yra sustabdyta. Neįskelkite to pokšto į garsiai, ar jūs galite užbaigti TSA apklausos kambaryje. Su užsakytaisiais skrydžiais, jūs įeisite ir iš saugumo linijos greitai, ir jūs neturėsite niekada ieškoti, kad surastumėte erdvę jūsų krepšiams. Tai yra jūsų lėktuvas kelionės trukmei!

Lankstumas

Jūs kada nors pabandėte pakeisti laiką ar jūsų bilieto datą anksčiau? Jei jūs turite, tai jūs žinote, kad tai nėra jokia paprasta užduotis. Net jei jūs tikrai sugebėsite pakeisti savo praėjimo laiką, jūs turėsite užmokėti didelius nubaudimo mokesčius, bet ne su užsakytaisiais skrydžiais. Jie supranta, kad šiuolaikinis verslas pajuda nutrūktgalvišku tempu. Jūs galite uždelsti ar perkelti savo skrydį, pagrįstą jūsų poreikiu. Jei jūs norėsite praleisti tą papildomą naktį su savo klientu, kad patvirtintumėte multimilijono dolerių reikalą, jūs galite iš naujo suplanuoti savo skrydį be kankynės ar įtampos. Neleiskite pagrindinėms avialinijoms diktuoti, kai jūs galite atvykti ir nueiti. Paimkite kontrolę savo savo sąrašo ir skirkite laiko daiktams, kurių jūs iš tikrųjų norite gyvenime.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Užsakytieji skrydžiai yra didelė paslauga bet kam, kuris nori išvengti kankynės oro uostų ir pasiekti maksimalų lankstumą. Ištyrinėkite šitas paslaugas savo rajone.

Rašyti komentarą