Geriausi 5 oro uostai – jų ypatybės ir palyginimas

parašė , 2011-11-14 07:39

Kai prieita prie skridimo, jūs norite įsitikinti, kad jūs skrendate į ir iš vieno iš geriausių 5 oro uostų. Dauguma keliautojų yra tiktai sudominti kokybe ir malonumais, kurie yra reklama internete surasti lėktuve. Tačiau, kai jūs pasirodote, įsmeigė oro uostą dėl atšiauraus oro, jūsų istorija galėtų pasikeisti. Jei jūs ketinate būti įviliotas į spąstus ar laukiate, ilgas laikas guli, jūs turite bent jau nueiti į vieną iš geriausių 5 oro uostų. Tokiu būdu yra patarimas penki oro uostai su jų ypatybėmis, kurios daro juos geriausiu pasaulyje.

1) Pekino Kapitalas Tarptautinis Oro uostas
Pekino Kapitalas Tarptautinis Oro uostas nuėjo po pagrindiniu suremontavimu per 2007 iki 2008, kad padarytų tai vienu iš geriausių pasaulyje. Šis oro uostas mato antrą dauguma eismo atvykimo ir ėjimo kiekio, darydamas tai antras labiausiai užsiėmęs oro uostas pasaulyje. Bet nepaisant minių žmonių, praeinančių per tai, yra vienas iš patogiausių verslo keliautojams, kad važiuotų per. Yra trys terminalai, apimant vieną iš naujausių, kuris turi "globalinę virtuvę" apgyvendinimas dalis puikiausios virtuvės nutukimo gydymas nuo visų visame pasaulyje. Yra daugiau kaip 72 tarptautiniai restoranai. Yra taip pat neįtikėtinas prekybos centras viduje patogumų ir laisvo intra galutinio traukinio transportavimo, kuris ima zuvu taukai nescioms keliautojus skubiai į jų transportinį terminalą.

2) Miuncheno Oro uostas

Miuncheno Oro uostas yra vienas iš didžiausių oro uostų Europoje, ir tai yra taip pat Lufthansa namai. 2010 vienas, du terminalai šiame oro uoste priėmė 34 milijonus keleivių. Keli galėtų būti supainioti ir manyti, kad jie yra prekybos centre daugiau, negu oro uostas dėl jo didžiulio apsipirkimo rajono, pusiau esančios atvirame ore arkados ir pasilinksminimo centro. Ten taip pat miega ankštys, posėdžių salės verslui, pietų ir net vandens procedūrų salonas. Jei jūs suklumpate oro uoste, įsitikinkite jo Miuncheno Oro uostas.

3) Incheon Tarptautinis Oro uostas

Šis oro uostas yra esantis Pietų Korėjoje ir turi didžiulį rajoną pasilinksminimui ir malonumui. Šis prašmatnus oro uostas turi gausius malonumus tokius kaip vandens procedūrų salonas, esantys viduje sodai, esanti viduje čiuožimo čiuožykla, golfo aikštelė, miegantys kambariai, vandens procedūrų salonas ir net korėjiečių Kultūros muziejus tuo atveju, jei jūs nesugebėjote aplankyti tokį tuo metu, kai jūs lankėte. Jūs galėtumėte net norėti pasiekti oro uostą 12 valandų anksčiau, baidares kad pasinaudotumėte šiuo oro uosto pasilinksminimu.

4) Singapore Changi Airport

Kasmet šis oro uostas daro aukščiausią sąrašą tam, kad būtų vienu iš geriausių oro uostų pasaulyje. Changi drabuziai internete oro uostai mėgsta apgyvendinti jo keliautojus ir padarė pagrindinius pagerinimus, kad įsitikintų, kad keleiviai jaučiasi kaip pasveikinti svečiai į savo šalį. Be reguliarių malonumų, kuriuos jūs surastumėte bet kokiame oro uoste tokiame kaip restoranai ir parduotuvės, Singapore Changi Airport turi žalią erdvę, kad keleiviai netaptų beprotišku sujudimu, natūralus takas, kuris veda jus per gražius sodus, geros būklės rajoną, muzikos barą ir baseiną, žinoma. Jei jūs turite 5 valandas, kad užmuštumėte, jūs galite taip pat tęsti Singapūro ekskursiją, nebūdamas įkyrėtas muitinės imigracijos.

5) Honkongas Tarptautinis Oro uostas

Oro uostas, kuris priverčia svarbų skaičius vienas pastebėti ant geriausių 5 oro uostų yra Honkongas Tarptautinis Oro uostas. Terminalai čia duoda keleivių laisvą prieigą prie wifi, didelio pasirinkimo restoranų ir rūkančių pozicijų terminaluose. Terminalas kiekvienas turi daugiau projektuotojo parduotuvių. 2 terminalas turi parduotuves žaislams, bagažui ir knygoms. Yra neįtikėtinas 4-asis teatras, skrydžio simuliatorius, kad paruoštų jus jūsų lėktuvo išvykai, 9 duobės golfo aikštelei, kultūrinėms parodoms ir net Sony PlayStation Vartai.

Rašyti komentarą