Pirkimas lėktuvo bilietų tinkle

parašė , 2011-11-14 23:21

Su indų dangaus atidarymu 1990-aisiais Indijos aviacijos sektorius pamatė didžiulį vystymąsi ir išsivystymą. Daug biudžeto vežėjų tokių kaip Reaktyvinis lėktuvas, Tulžys, Sahara, ir taip toliau padarė kelionę lėktuvu daug įperkamą masėms.

Internetas taip pat pakeitė internetinių lėktuvo bilietų scenarijų. Yra daug žiniatinklio svetainių, kuris aprūpina jus internetinio oro ir turėklų bilietų patogumais.

Yra kai kurių iš pagrindinių punktų, kuriuos jūs turite pamatyti anksčiau ir po internetinių lėktuvo bilietų užsakymo.

a. Kad ir kada jūs rezervuojate internetinį bilietą, jums nusiųs creditas elektroninį bilietą jūsų pašto dėžutėje, kurią jūs turite sulaikyti seifą, ir jūs turite išimti jo spausdintą medžiagą, kad jūs galėtumėte praleisti registraciją proceso ir judėjimo į apsaugos kontrolę

b.Many avialinijos leidžia jo keleiviams registruotis per internetą, kad jie galėtų atsiskaityti oro uostui prieš 10 iki 15 minučių prieš išvykimą skrydžio apsaugos kontrolei. Jūs galite gauti savo įlaipinimo taloną per internetą, ir jūs galite lengvai išspausdinti tai po privalomų saugumo patvirtinimų praėjimo.

c. Bagažo ir bagažo kišenpinigiai yra kitas daiktas, kuriam jūs turite tikrinti. Avialinijos kaltina jus labai sunkiai besaikiam bagažui. Tokiu būdu jūs turite pabandyti važiuoti kaip šviesa kiek galima.

d. Tikrai kontroliuokite skrydžio padėtį automobiliniai kabliai prieš išvykimą į oro uostą. Ant bilietų užsakymo jūs turite užrašyti būtinas savo užsakymo detales.

e. Kitas didelis daiktas apie internetinį kelionės užsakymą yra, kad jūs neturite pajudėti kur nors, kad rezervuotumėte jūsų bilietus. Visas užsakymo procesas yra padarytas tiesiai jūsų namų patogumuose.

f. Kitas daiktas, kad tikrintų yra vietinės avialinijos ir paslaugos, kuris aprūpina didžiules nuolaidas ant jų bilietų ir taip pat aprūpina kitus reklaminius pasiūlymus ir nemokamus malonumus. Šitos avialinijos tikrai skelbia savo mokesčius už važiavimą ir planus per ne sezono metą, tokiu būdu pabandykite kontroliuoti šituos skrydžius.

g. paskolos studentams Pabandykite sulaikyti savo sąrašą tiek lankstų kiek galima. Pabandykite važiuoti naktį, kai mokesčiai už važiavimą yra daug pigesni negu dienos mokesčiai už važiavimą. Kitas punktas, kad jūs turite turėti galvoje yra, kad jūs turite išvengti važiuoti per savaitgalius, kai yra nereikalinga našta ant avialinijų. Antradieniai ir trečiadieniai yra labiau daug ekonomiški, kad važiuotų negu pirmadieniais ir savaitgaliai.

h. Taip pat tikrinkite įvairius kelionės paketus, paskolos studentams kurie yra pasiūlyti internetinių kelionių agentų. Šitie paketai apima lėktuvo bilietus, viešbučio sutarimą ir kitus daiktus. Šitie paketai gali būti ekonomiški kartais, ir tokiu būdu jūs galite taip pat pasirinkti juos greičiau, negu pirkti bilietus ir viešbučio sutarimą nuo skirtingų vietų.

Rašyti komentarą