Geriausias laikas, kad aplankytų Kauna – pagrįstas oru

parašė , 2013-01-10 07:55

Kai geriausias laikas turi aplankyti Las Vegą? Tai yra populiarus klausimas, kuriam užduoda daug plakatų ant daugelio žiniatinklio svetainių per internetą. Tuo metu, kai yra skirtingų atsakymų į šį klausimą, priklausomai nuo atrankos kriterijų asmens, užduodančio klausimą, jei jūs norite žinoti apie tai, kai geriausias laikas, kad aplankytų Las Vegą yra, pagrįstas orai Kaune, mes galime pažiūrėti į padėti nustatyti jūsų geriausią atsakymą.

Sulaužykime orai Kaune Las Vege žemyn iki sezono. Dienraštis aukštai pradžioje pavasario Las Vege yra apytiksliai 75, ir artėjant pavasario pabaigai tai yra 100. Kasdieninės žemos pradžios apytiksliai 50 ir užbaigia apytiksliai 75. Pavasaris yra taip pat sausiausias sezonas Las Vege, normaliai; jungtinis vidutinis nusėdimas balandį, gegužė ir birželis yra mažiau, negu 1/2″.

Vasara Las Vege yra karšta, pagal bet kokį standartą, kurį jūs galite norėti pritaikyti. Liepa ir rugpjūtis yra taip pat šiek tiek drėgnesni ir linkę į audras, negu ankstesni mėnesiai, bet sausas orai Kaune yra vis dar tipiškas Las Vegui. Aukšta temperatūra pasiekia aukščiausią tašką kasdieninėje normoje 105, ir dienraštis žemai 80.

Nukritimas į Las Vegą prasideda karštas, bet temperatūriniai orai dabar skubiai. Vidurkis aukštai ir žemai pirmą nukritimo dieną prasideda 95/65, bet artėjant nukritimo pabaigai jie yra 55/35. Vėjuota diena iki nukritimo galo gali jaustis audringa, bet jūs būtumėte gana nelaimingas, kad susitiktumėte lietų per šį periodą Las Vege.

Rašyti komentarą