Prognozė nėra tik meteorologams

parašė , 2013-01-09 10:41

Kai jūs norite žinoti tai, kas Orų prognozė Šiauliuose atrodo kaip šią sekundę, kas jūs? Taisotės, jūs turite porą pasirinkimų – įjungia Orų prognozė Šiauliuose ar pritvirtina jūsų galvą lauke langas. Bet kai jūs norite žinoti tai, kas oras labiausiai tikėtina ketina atrodyti kaip savaitė ar metai nuo dabar, paskutinis pasirinkimas atrodo gana kvailas.

Deja, daug kompanijų naudoja “pagalį galva lauke langas” matavimo metodas, kas vyksta dabar TAIP PAT KAIP kas ketina įvykti ateityje. Jie tik mano, kad ekonominis klimatas nesikeis; todėl, jų prognozės yra kelias nuo žymės. Tai gali reikšti mirtį jūsų kompanijai.

Jei jūsų organizacija yra vieša (ir net jei tai nėra!) Jūs turite turėti kažką ant savo komandos, kuri gali vaidinti “meteorologą”, iš esmės nuspėdama, nuo ko jūsų skaičiai atrodys kaip savaitės ir mėnesiai šiandien. Labai mokytas CFOs gali padėti šiame rajone, kadangi jie turi mokėjimą ir patirtį interpretuoti pakeitimus.

Prognozė aprūpina jūsų kompanijos ateities pranašavimą. Tai veikia kaip roadmap ir įgalina vadybą padaryti Orų prognozė Šiauliuose, kurie aprūpins geriausią finansinį rezultatą. Specialiai, nuodugni prognozė gali padėti jums atsakyti sekantį:

1. Nauda 2. Reikalavimas 3. Išlaidos 4. Grynieji pinigai (kiek pinigų jūs turite pasiskolinti, kad valdytumėte jūsų verslą ir kaip sumokėti tai),

Šiandienėje abejojančioje ekonominėje aplinkoje, prognozė gali būti jūsų verslo pasisekimo raktu. Žinoma, yra visada nelauktų katastrofų – leidžia mus vadinti juos korporaciniais uraganais, tornadais, potvyniais ir žemės drebėjimais. Bet jūs negalite išleisti galimybės, kad jie įvyks, trukdo jums samdyti kažką, kad pastatytų kietą prognozės modelį, kuris gali būti kaip įprasta atnaujinamas.

Atsiminkite – kai jūs turite išsilavinusį ir patyrusį Orai Kaunas ant savo komandos, toks, kas supranta prognozę, jūs galite atlaikyti beveik bet kokią audrą.

Rašyti komentarą