Greitas kreditas

parašė , 2013-02-28 11:35

Automobilių pavadinimo paskola yra panaši į mokėjimo dienos paskolą tame, paraiškos ir pritarimo procesas yra gana paprastas, ir finansavimas yra greitas. Mokėjimo dienos skolintojas paprašys kai kurių asmeninių duomenų, apimdamas darbo istoriją ir pajamų padėtį, bet nevaldys jūsų kredito istorijos. Mokėjimo dienos greitas kreditas paskolų nelaiko "gautomis" paskolomis todėl, kad jūsų nepaprašo duoti bet kokį tipą vertingo dalyko kaip papildomi ar atviri pinigai, kad gautumėte paskolą. Tai yra tai, kas daro juos didele rizika. Priklausomai nuo valstybės paskolos gavėjo gyvenimai, vidutinis paskolos kiekis keičiasi nuo $150-1.000 už paskolą.
Automobilių pavadinimo paskola, antra, yra truputį skirtinga. Skolintojas vis dar surinks tą pačią informaciją kaip su mokėjimo dienos paskola ar grynųjų pinigų pažanga, bet panaudos paskolos gavėjo greiti kreditai automobilį kaip įkeistą turtą. Tai reiškia, kada jūs išimsite pavadinimo paskolą prieš savo automobilį ar sunkvežimį, skolintojas žiūrės į vertę ir teisingumą, kurį tai greitas kreditas laiko.

Greitas kreditasTie kiekiai nustatys, kiek skolintojas nori paskolinti jums. Paskolos kiekiai gali pasiekti iki 5000$, jei automobilio vertė garantuoja. Kadangi vartotojo automobilį laiko įkeistu turtu, "pranešimas apie atleidimą" ar pavadinimas į automobilį turi būti perduoti automobilių pavadinimo kreditas sms paskolos skolintojui anksčiau, negu paskola bus finansuota, ir bet kokios pinigų sumos yra padėtos į paskolos gavėjo banko sąskaitą.

Skolintojai tipiškai duoda kur nors nuo mėnesio iki greitas kreditas trijų mėnesių asmeniui, kad sumokėtų jų paskolą. Kuo ilgiau tai ima, tuo dažniau paskolos gavėjas turi "apversti" jų paskolą. Reikšmė, jie tęs pailginti laiką, jie turi atsiskaityti su savo paskola. Paskolos apvertimas atvyksta su stambiomis procentinėmis išmokomis ir mokesčiais. Kaip paskolos kiekio padidėjimas, taps vis labiau ir labiau sudėtinga grąžinti paskolą. Nors daug skolintojų dirbs su asmeniu, kuris turi problemas, atsiskaitydamas su jų paskola, automobilio pavadinimo paskolos skolintojai turi kreipimąsi pagalbos kai paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas jų paskoloje. Pasekmės bus labai rimtos vartotojui.

Kai kažkas vėluoja sukūrime jų automobilių pavadinimo užmokesčių ar liaujasi daryti juos visus kartu, skolintojas turi teisę imtis kitų veiksmų:

* Iš naujo turi paskolos gavėjo automobilį be bet kokio ankstesnio pranešimo tipo

* Primygtinai reikalauja, kad paskolos balansas būtų užmokėtas visiškai prieš transporto priemonės savininkui grąžinimą

* Parduoda automobilį ar sunkvežimį aukcione, kad atgautų tai, ką jie prarado paskolos greitas kreditas sandoryje

* Iškelia paskolos gavėjui bylą dėl skirtumo tarp to, kas jie gavo naudos aukcione ir kas vis dar įsiskolinama paskoloje

Tai neteisėta automobilių pavadinimo paskolos skolintojui, kad įsilaužtų į jūsų namus ar grasintų jums fiziškai, bandant iš naujo turėti jūsų transporto priemonę. Jei jūs turite bėdą, darydamas jūsų paskolos užmokesčius, susisiekite su savo skolintoju nedelsiant ir paaiškinkite jūsų situaciją. Jei jūs atvykstate į naują sutartį dėl užmokesčio terminų, yra įsitikinę, kad gaus tai raštu.

Rašyti komentarą