Skridimas ant būsimo reisinio lėktuvo 2050 – į ką tai galėtų panėšėti?

parašė , 2013-03-02 20:09

Kaip įkūrėjas futuristo ar technologo proto specialistų grupės ir turėjimo aš pastoviai apimu mane patį pasikalbėjime ir ant ir autonomiškai apie ateitį. Ne tik artima ateitis, tai yra po 3 iki 5 metų, aš manau, kad mes visi galime pamatyti tuo, kas atvyksta. Tai galų gale, mes turėsime holographic video nešiojamuosius telefonus, daugiau daugialypių knygų, ir automobilių, kreditai kurie beveik vairuoja save. Bet apie 2050 metais, kuris yra toli.

Mes pagaliau turėsime automobilių skridimą iki to laiko? Mes tikrai turėsime automobilius, kurie vairuoja save, ar sugeba į 100 % laiko be sudužimo. Ką dar mes turėsime keliu daiktų, kurie skrenda, kaip apie mūsų reisinius lėktuvus, pavyzdžiui?
Gerai, mes turbūt turėsime viršgarsinius reisinius lėktuvus ir hipergarso lėktuvą, kuris gali skristi pusiaukelėje visame pasaulyje po dviejų valandų. Kitaip tariant, plius ar minus apytiksliai dvi valandos jūs galite būti kur nors ant planetos. Lėktuvai, kurie eina lėčiau labiausiai tikėtina turės vaiskią odą, tokiu būdu visas fiuzeliažas taps langu. Tai iš tikrųjų bus kažkas avialinijos keleiviams. Tai galėtų panėšėti į posėdį ant milžiniško greitas kreditas skridimo kilimo, važiuojančio per garso greitį. Šitie lėktuvai atrodys kaip milžiniškas skridimo sparnas, tuo tarpu hipergarso amatas daugiau panėšės į skrendančią strėlę.

Šitie lėktuvai bus labai lengvas svoris, nepaprastai stiprus, ir visiškai saugus. Labiausiai tikėtina jie neturės žmogaus piloto ar antrojo piloto, kadangi jie bus skraidinti autonominiai, ir prie tolimo, kadangi jie įeina į oro erdvę oro uosto, kuriame jie ketina nusileisti. Galėtų būti galima, kad jūs pasiliksite savo vietoje, ir kad grupė keleivių, su kuriais jūs esate bus perleista robotically pirma paskola nemokamai tramvajui ir paimta į oro uosto terminalą, kur jūs išlipsite.

Lėktuvas savarankiškai galbūt nepakyla ant kilimo ir leidimosi tako, kadangi mes žinome, kad kilimo ir leidimosi takai egzistuoja šiandien. Greičiau, lėktuvas bus užkabintas ant tam tikros rūšies vežimėlio mechanizmo, aukštino labai skubiai į skridimą greičio, ir staigiai pradėjo orą, kad sutaupytų kurą ir svorį ant lėktuvo. Jūs galėtumėte manyti, kad tai bus pavojinga, neturi pilotą, ir su šiandiene technologija jūs galėtumėte būti teisingas, bet aš patikinu jus, kad daiktai pasidaro daug saugesni, ir šitos sistemos, tvirtesnės ir saugesnės kasmet.

Šiandien, jūs negalite norėti skristi reisiniame lėktuve be piloto, bet plačioji visuomenė jausis saugesnė su robotic pilotu negu žmogaus bandomieji 35 metai nuo dabar. Iš tikrųjų aš tikiuosi, kad jūs prašom svarstysite visą šitą pranašavimą ir galvosite ant to.

Rašyti komentarą