Įmaišykite gražias Delio apylinkes.

parašė , 2012-04-17 11:42

ikas. Indija yra kultūrų ir tradicijų mišinys. Šalis backlinkai yra manyta tam, kad žavėtų paplūdimius, ramias šventyklas ir gražius festivalius. Žemės įvairovė yra manifestas dėvinčiuose sniegu kalnuose ir šiurkščiai palieka. Šalis knibždėte knibžda su sostinėmis ir kaimais.

Kapitalas, Delis yra multikultūrinis miestas. Tai gerai susiję prie kelio, turėklų ir oro. Miestas turi du oro uostus, ir Delio skrydžiai yra pateikti daugelio avialinijų. Skrydžio reikalai, pasiūlyti kelionės kompanijų, apima ir skrydį ir viešbučio užsakymą. Ekskursijos ir kelionės draudimas egzistuoja daugelyje reikalų. Delis turi daug paminklų ir vaizdingų atrakcijų. Miestas yra skirtingų religijų ir kastų žmonių tėvynė. Žmonės švenčia daug festivalių kaip Deepawali, Eid ir Holi
Spalvingas miestas, tai apsaugojo pabėgėlius, kurie atvyko iš Pakistano per padalijimą. Vėliau, Bengalijos pabėgėliai buvo taip pat išspręsti čia, ypač Chitranjan Parko Rajone. Tačiau, persikėlimas nuo kitų šalies dalių garantavo, kad miestas išsaugojo multimatuojamąją kultūrą.

Paminklai kaip Raudonas Fortas ir Qutub Minar yra puikūs Islamo architektūros pavyzdžiai. kreditai Jie buvo pastatyti musulmonų Delio vadovų. Yra daug nostalgiškų vietų mieste. Delio Zoologijos sodas yra vienas iš likusių žalių srities rajonų. Tai turi įvairią Afrikos ir Azijos rūšį. Kiekvienas gali taip pat stebėti nepagaunamą baltą tigrą čia. Toliau, liūtai, žirafos ir Himalajų lokiai yra svarbiausios atrakcijos. Raganosiai ir elnias taip pat piešia dideles minias.

Miestas yra garsus savo virtuve. Ne vegetariškas maistas toks kaip kebabai, biryanis ir paukštiena yra Seno Delio įsimintiniausios vietos. Tačiau, dėl įvairių kultūrų kiekvienas gali mėgautis Pietų indų maistu kaip idli, dosa, sambhar, ir taip toliau Šiaurės indų maistas apima ryžius, roti ir dal. Miestas turi savo įvykius, ir respublikos Dienos Paradas yra didžiulis smūgis. Automobilis paroda ir metinė tarptautinės prekybos mugė yra laikytas Pragati Maidan. Gausi meninė galerijų ir muziejų paroda miesto vystymasis. Gera plastikiniai langai transporto sistema yra pridėtas pranašumas. Metro dengia daugumą dalių miesto ir buvo išplėstas į palydovinius miestus be to.

Važiuokite į Indiją ir turėkite stulbinančios atmosferos jausmą. Šalis turi dangoraižius ir aukščiausius programine įranga miestus. Antra, išsidriekimas lūšnynų ir skurdo sveikina lankytoją. Klimatas yra taip pat skirtingas. Šiurpinančios žiemos yra šiaurinės dalies įsimintiniausia vieta tuo tarpu Centrinis ir Pietų Indijos liudininkas ekstremalus karštis per vasaras.

Tačiau, šalis knibždėte knibžda su vaizdingais taškeliais. Neprilygstamas natūralus grožis, kalvos stotys, pajūrio kurortai ir gyvūnijos ir augalijos atsargos yra šios žemės įsimintiniausios vietos. Daug avialinijų siūlo reguliarius skrydžius į Indiją. Paimkite kelionę po šią gražią žemę ir gėrėkitės įvairia kultūra.

Rašyti komentarą