Kas susipakuoti daiktus tam, kad važiuotų užsienyje.

parašė , 2012-04-11 11:49

ikas. Strategija atsipalaidavusiai kelionei supakuotų šviesą! Praeidama tikrinimą-ins, domenai saugumo linijas, muitinę, ir dabar imigracija yra paprastai audringai nepageidaujama patirtis, jei jūs esate nusvertas su nereikalinga manta.

Daug avialinijų leidžia jus turėti du languotus krepšius, ypatingas neša – ant krepšio, ir vieno asmeninio dalyko. Asmeninis dalykas yra iš esmės įvertintas, kadangi pakaitalas neša – ant krepšio, bet tai turi nueiti po vieta prieš jus kai ant lėktuvo. Kol tai yra tradicinė taisyklė, visos avialinijos firmos turi savo savus apribojimus į bagažo dydžius, svorį ir kiekį. Apribojimo didelis kiekis yra keičiamas nuolat, tokiu būdu būti tikras, kad tikrins iš anksto oro transporto bendrove, kurioje jūs skrendate.
Fantastiška technika tam, kad supakuotų šviesą turėtų atskirti medžiagą, su kuria jūs norėtumėte važiuoti į dvi krūvas. Krūva 1 galėjo būti būtinais daiktais, ir Krūva 2 aiškiai bus priešinga pusė. Papildomai, apgalvokite piniginę kiekvieno dedikuoti serveriai dalyko vertę. Maži dalykai kaip žurnalai retkarčiais bus paprastesni užmiršti namie ir tiesiog nupirkti naujas, kai jūs nusileisite. Apžiūrėkite kiekvieną straipsnį, bet panašiai būti protingas ant to, ką jūsų važiuojantis biudžetas leidžia jus pirkti tuo metu, kai užsienyje. Paprastai, kainos ribos ant kiekvieno dalyko nustatymas padeda., Pavyzdžiui, tiktai daiktai, kurie bus į viršų 10$, kad nupirktų naujas įeis į reikalingą krūvą, Krūvą 1. Gera vieta zuvu taukai nescioms prasidėti Krūvai 1 pridėtų jūsų pasą, bilietą, vizos informaciją, ir grynuosius pinigus.

Greitai po pradžioje jūsų daiktų dalijimo, pradėkite perleisti daugiau daiktų į savo būtiną krūvą nuo jūsų nereikalingos krūvos su geru mąstymu. Jūs panaudosite tai per savo keliones? Yra tai kažkas, kurį jūs galite nupirkti nebrangiai? Konstravimas paprastų klausimų, panašių į juos, padės jums užbaigti, kas susipakuoti daiktus. Jei jūs esate laimingas dėl daiktų jūsų Krūvoje 1, sulenkimas ir dedate savo bagaže ir sužinote lauke svorį. Yra jūsų krepšys žemiau svorio apribojimo kompanijai, ant kurios jūs skrendate? Jei jūs esate po, didysis, jūs esate faktiškai nustatytas! Jei jūs nesate apačioje, drenuojate savo šlamštą atgal ant jūsų lovos ir iš naujo padarote krūvas, bet tiriate net labiau šį kartą aplink.

Lengviausias būdas važiuoti ima tokio tikrintą krepšį, ir kiekvienas neša – ant, ar mažiau žmonėms, kurie gali! Žmonių didelei kiekybei tikrai būtų gerai, naudodama šį metodą, bet dažnai mes tik norime daugiau. Mes esame žmogaus galų gale. Jei jūs renkate paimti du krepšius, įsitikinti, kad jūs svarstote visą ką, eidamas jūs labiausiai tikėtina darysite.

Rašyti komentarą