Italijos geriausias oro uostuose: pasirinkimo teisę oro uosto savo kelione į Italiją

parašė , 2011-10-15 18:32

Jei jūs ieškote keliauti į Italiją, greičiausiai, jūs jau pastebėjote, kelionės pirmyn ir atgal bilieto kaina žengė aukštyn ir daugiau ir daugiau. Jums gali būti įdomu kuris oro uostas skrydžiams į ir yra skirtumų, jei yra. Pasirinkimas teisė oro uosto jūsų poreikius gali padaryti milžinišką poveikį lengvai ir komfortas jūsų galimybės visapusiškai atvykimo ir išvykimo dienų, nekalbant apie savo portfelį. Laimei, Italija turi keletą uostų rinktis planuojant savo kitą nuotykius arba studijų užsienyje nuotykius. Jums nebereikia skristi į Romos Fiumicino zidiniai oro uosto, kuris naudojamas pasiūlyti dauguma skrydžio pasirinktys pigiausias kainomis. Ar jūs ieškote pradėti savo kelionę Pietų, šiaurėje, arba kažkur viduryje, jūs turite daug uostų rinktis.
Kaip dažnai kelionės į Italiją, labai norėčiau internetine parduotuve drabuziu mažesnių oro uostų. Florencija oro uostas yra aiškus nugalėtojas mano knyga. Oro uostas yra labai maža, valdoma, siūlo daug tarptautinių skrydžių, ir yra greitai kabina arba autobusų važiuoti į/iš Florencijos miesto centro. Kabinos važiuoja paleisti aplink 25 euro kiekvieną ir autobusų yra tik keletą eurų kiekvieną. Yra tik vienas duris, kad visiems keliautojams išeiti iš, todėl lengvai susitikti kas nors ten. Daugelis keliautojai arba pradėti savo kelionę Toskanoje arba tikrai turi jį kažkur apie jų maršrutą. Kodėl gi ne pradėti ir baigti savo kelionę širdyje, Italija ir ne vargo su kitų perpildytuose ir sudėtinga oro uostų? Štai kai kurie privalumus ir trūkumus padėti bet keliautojas, pasirinkti geriausią atvykimo ir išvykimo miestų, savo kelionę.

Florencija (FLR) oro uosto privalumus: oro uostas yra nedidelis ir manevras. Gauti į Florencija miestas yra akivaizdu, pats paprasčiausias. Taksi yra gausiai ir kainuos maždaug 25 euro. Florencija oro uosto Suvart: šių skrydžių gali būti mažiau patogi laiką ir kartais gali kainuoti šiek tiek daugiau. Tačiau, papildomo laiko, energijos ir traukinio bilietus iš konfiskuotu automobiliu pardavimas Roma ar Milanas (tais atvejais, kai skrydžiai gali būti pigiau) išlaidų negalima verta.

Pisa oro uostas yra antra geriausiai parinktį, kelionės į Florencija. Pisa oro uosto (PSA) privalumus: Pisa yra kito mažų ir valdoma oro uosto. Tai yra tik trumpą traukinio važiavimo arba autobusu į Florencija (konkrečiai, į Florencija geležinkelio stoties) ir daug skrydžius į šį oro uostą keliaujantiems daro šį pačios kelionės metu. Pisa uosto (PSA) Suvart: autobusu ar traukinio bilieto kaina gali būti mažesnė už taksi tarifas iš Florencijoje oro uosto, bet gali ne norite laukti, kol perkrautas autobusų arba baidariu trasos traukinių po ilgo skrydžio. Atminkite, kad jums bus atlikti savo bagažo ir gali būti nuolatinis kambarį tik visiškai traukiniuose.

Romos oro uosto tikrai pagerėjo per pastaruosius 5 metus, bet vis dar labai didelė ir dažnai sudėtingas, net ir patyręs keliautojas. Romos oro uosto (FCO) privalumus: bilietus į šis oro uostas yra paprastai mažiau brangus ir čia yra daugiau skrydžių ir daugiau vežėjų tiems, kurie naudoja mylių arba tiems, kurie turi pageidaujamą oro linijų. Romos oro uosto (FCO) Suvart: atvykimo ir išvykimo metu, ypač už ką nors, kas kalba italų ir kurie niekada keliavo Italija prieš, gali būti sunku. Ji apima trumpą traukinio važiavimo į pagrindinės geležinkelio stoties į Roma, Roma Termini. Naršymas terminaluose, traukinių, autobusų ir taksi gali būti sunku po ilgo skrydžio.

Turistų reikia turėti omenyje, perkant bilietus, ką laiko savo skrydžius atvykti ir nukrypti. Ne traukiniai 24 valandas per dieną ir Italija buvo žinoma dažnai ir netikėtai traukinio streikų. Didelis likvidumas pertraukai laiko yra svarbi, konfiskuotu automobiliu pardavimas taip pat. Įsitikinkite, kad jūs turite pakankamai laiko gauti kito skrydώio! Tai ypač pasakytina apie grąžinimą. Tiesiog būti tikri, ji gali būti gera idėja, kad biudžeto šiek tiek laiko tuo atveju, jei turite problemų. Tai yra daugiau žiemos skrydžių atveju. Vasarą yra paprastai gerai.

Kiti didelių miestų kaip Venecija, Milanas, Bolonija turėti tarptautinių oro uostų, too. Keliautojus, kurie nori pradėti savo kelionę į vieną miestą ir baigti kitais tikrai turėtų apsvarstyti skrydžius į vieną oro uostą ir išvykstantiems iš kitą. Dėl tam tikrų priežasčių, ir toliau išlieka mitas, kad kelionės pirmyn ir atgal skrydžiai turi naudoti pačią atvykimo ir išvykimo paskirties vietą. Geriausias taisyklė, kai kalbama apie kelionės, ypač Europoje ir ypač Italijoje, turi būti lanksčios ir mėgautis netikėtai posūkiais, kad yra tam tikrų ateis į jūsų svetainę.

Rašyti komentarą