Patarimai ir gudrybės prieinamą TRIPS

parašė , 2011-10-15 16:18

Aš jokiu būdu pasaulio keliautojas, bet per pastaruosius metus aš jau tapo well-acquainted su kelionių svetaines, oro linijų bendrovės, pateikimo, ir t. t. Dabar, aš norėčiau pasidalinti su jumis, mano patarimai prieinamą TRIPS. Jei esate dėl biudžeto, kaip man, gali gauti užvaldo su kelionės išlaidų, domenai karantine bet nebijau! Nėra gudrybės į žaidimai…

Kelionės svetainių:

Jų išvengti! Tai yra teisė, išvengti juos visus. Expedia, Travelocity, Pricelines, Orbitz ar galite, ir t. t. Tačiau Vicky, jums pasakyti, aš maniau šių svetainių siūlo nuolaidas ir ryšuliai! Kartais jie padaryti, tačiau jie negali parodyti jums kiekvieną oro linijų, viešbutis ar automobilio nuomą. Pavyzdžiui, pietvakariuose, nėra išvardytos šiose svetainėse. Tai beveik visada pigiau eiti tiesiai į oro linijų bendrovė arba viešbučio svetainėje
Aš kartais naudoti Tripadvisor (tripadvisor.com), jei yra bet paskutinę minutę aviakompanijos sandorius. Travelzoo pilates (travelzoo.com) yra gerai, tai taip pat. Bet man niekada knygos su jais. Kai knygą tiesiogiai su oro linijų bendrovė pamatysite daugiau skrydžio laiką prieinami, ir gali turėti papildomas parinktis, skirtas grąžinamas bilietų, bagažo kalbama, draudimo ir t. t.

Jei jūs nesate žiūrėti kiekvieną doleris, ir norite, kad greitai užsakymo be daug darbo, tada kelionių svetaines yra jums. Kitaip, skaityti….

Oro linijų bendrovių

Aš šiek tiek nutty, kai kalbama apie plaukioja, ir apriboti mano pasirinktys tris oro linijų bendrovėms: dvasia, Jetblue, ir Southwest. Šie trys buvo mirtingumo nemokamai taip toli, ir aš tikiuosi, jie lieka tokiu būdu! Norėčiau likti toli nuo Delta. “Google” savo saugos įvertinimas, jei nuobodu. Jie, atrodo, yra gabalų, nukristi jų plokštumų reguliariai. Suteikti, pietvakarių prarado fuseloge kartais senumo, bet hey… niekas nėra tobulas.

Dvasia: aš manote, kad dvasia buvo panašios į plaukioja senas Geo Metro. Bet jie iš tikrųjų atnaujinti daugelis jų plokštumų. Visų oro transporto bendrovių, zuvu taukai nestumo metu dvasia, pigiausios, apskritai. Ypač, jei galite prisijungti prie savo $9 tarifas klubo (žr. pastabą toliau). Jei turite knygos su jais, jis padeda būti patvarūs. Tai kaip vertybinių popierių rinką; kainos wil eiti aukštyn ir žemyn kiekvieną dieną. Aš paprastai žiūri kainos už kelias dienas, kol aš užsisakyti. Savaitės dienos, anksti ryte skrydžiai yra paprastai pigiausias. Čia yra (tai visada sugavimo) sugavimo: alkoholio mokesčiai už bagažo! Net carry-ons! $30 dolerių už maišą kiekvieno! Taigi, jums reikia faktorius, kad kaina lyginant kitos oro linijos, kad ne už važiavimą išlaidas. Dauguma iš mūsų turi du maišus, jei mes būna bet daugiau kaip tris dienas. Tai papildomų $120 bilietas! Pokyčiai serveriai hostingas dalykas, huh? Mes rekomenduojame dvasia, jei jūs vartojate greitai 2-3 dienų kelionę.

* Dvasia $9 tarifas klubas: tai kainuoja $60 per metus. Jei dažnai skraidančių keleivių, ji yra verta to. Atminkite, ne kiekvieną skrydį yra diskontuojami. Ir retai yra skrydžio niekada iš tikrųjų $9. Tačiau rasite kai kurios mažesnės mokesčio už važiavimą išlaidos, ir kai kurie santaupas dėl bagažo. Tačiau maišai dar papratimas plaukioti nemokamai.

JetBlue: iki šiol mėgstamus daug skrajutes. Jie taip pat bus pakeisti jų kainas dieną, priklausomai nuo to, kaip skrydį internetu. Kartais, laukia į paskutinę minutę, nors stresinėje, yra būdas eiti su jais. Tai lošti nors, nes kartais jų kainos bus Raketa iki. Jei jūsų kelionės kartus yra lanksčios, norėčiau rekomenduoti, laukia. kmu JetBlue yra labai vertinta, ir verta aukščiausios keletą dolerių, jei jūs lyginate dvasia. Jie, kad dabitiškas palydovinė televizija, ir labai talpus sėdynės. I ‘m 5’10 ″, ir aš gana patogiai savo reguliariai vietų. Avarinis eilutę (su papildomų kojų kambarį) nėra būtinos man, kai aš Jetblue skrydžio. Taip pat, carry-ons ir pirmasis patikrinta maišą skristi nemokamai su jiems!

Pietvakariai: Daugiau kartψ, nei ne, jų kainos yra daug didesnės nei kitų dviejų. Tačiau, aš paminėti juos čia, nes jie kartais turi kai kurių puikus “Tik interneto” kainos. Kaip ir kitų dviejų, reikia žiūrėti juos kelias dienas prieπ rezervacijos, kaip kainos svyruoja. Northeast turi tris daug naudos:

1) Visiškai transferabble skrydžiai. Tai reiškia, kad galite keisti jūsų skrydis taip dažnai, kaip jums reikia nemokamai. Jei atšauksite jūsų skrydis, naudojate kredito link kitų skrydžio, per metus. Tai yra retai tarp oro linijų bendrovės, nebent jūs mokate už papildomas grąžinamas parinktis.

2) Carry-ons ir du patikrinta maišus skristi nemokamai! Yep, trys maišai, jokių išlaidų.

3) Jei jūsų kelionės kartus yra lanksčios, galite atsisakyti savo sėdynės esant perpildytam skrydžiui ir pietvakarių bus kredito jums iki $300, priklausomai nuo to, kiek vėliau naujojo skrydžio bus pristatyti. Jei galite tai padaryti, galite sutaupyti daug naudojant šį apgauti!

Pateikimo

Geriausias sprendimas yra, kad geras draugas visose pagrindinėse miesto. Geras draugas su kušetės, kad yra. Pageidautina svečių kambarys. Žinoma, tai ne visada pasirinktį, priklausomai nuo to, kaip populiarus esate. Taigi, skaityti…

MANO pirmoji rekomendacija yra nakvynės namuose. Dabar, jei esate žmogus, kurie skaityti, sakinys ir maniau, “yeah teisę, nakvynės namuose. Nemanau, kad taip.” Tada tai tikriausiai ne jums, kad praleisti. Iš mūsų, kurie keliauja dėl biudžeto, nori susitikti naujų žmonių, ir atidaryti naują patirtį, nakvynės namai yra puiki alternatyva viešbučiai. Ypač didžiuosiuose miestuose, kur pigiausias viešbučiai kainuos $200 per naktį. Nakvynės namai paprastai pradėti maždaug $40 per naktį, ir kai kurie Privatūs kambariai, prieinama. Pasirinkdami nakvynės namuose, ŽYMĖS apžvalgos! “Google””[nakvynės pavadinimas] apžvalgos.” Arba eikite tiesiai į Yelp.com. Aš beveik užsakomi su Greenpoint YMCA, Brooklyn, kol aš perskaičiau jų apžvalgos. Manau, I perduoti bedbugs ir cockroaches, ačiū. Tačiau, New York palėpėje Hostel buvo fantastinis apžvalgos. I ‘m planuojate užsakymo su jais netrukus.

Jei turite pasirinkti viešbutį, aš tik bus pakartoti, kad bus perduoti kelionių svetaines, išskyrus galbūt Priceline.com. Jums gali įrašyti su jais. Arba galite naudoti juos tiesiog pasitikrinti sandorius. Patikrinkite viešbučiai apžvalgos per daug! Daug kartų viešbutyje bus atrodys puikiai savo svetainėje, bet patikrinti apžvalgos ir jūs būsite nustebinti.

Tai viskas, aš dabar, bet I įtraukti į tai periodiškai. Happy kelionės!

Rašyti komentarą