Johanesburgas – lanko nuostabų ir egzotinį Pietų Afrikos miestą

parašė , 2011-11-23 08:15

Johanesburgas: Miestas

Su niekada pasibaigiančia įtampa ant pelnymo, gyvenimas Johanesburge tęsia greitu tempu. Tai apsigyvena, kai kurios iš turtingiausių aukso kasyklų atrado kelią atgal 1880-aisiais. Tokiu būdu skriskite savo pirmu pasiekiamu reisu į Johanesburgą ir aplankykite šį egzotinį miestą.

Padalytas į pirmiausiai 4 rajonus vis-à-vis nemokami sms Centrinis Johanesburgas, Sandton, Randburg ir Soweto, žmonių dauguma gyvena Soweto ir jo kaimyninėse vietose. Miestas turi vieną iš aukščiausio nusikalstamumo pasaulyje, tiesiog skolingame didelis ekonominis skirtumas tarp turtuolių ir vargšų. Bet, pasakęs, kad, tai saugiau negu dauguma dalių Afrikos ir žmonių apskritai nori gyventi čia negu kur nors kitur visame žemyne. Taip, tikrinkite avialinijos kainas, pasiūlytas jums begalinių tarptautinių avialinijų ir valdybos pigūs skrydžiai į Johanesburgą į vieną iš avialinijų visiškai žavinčiai patirčiai čia

Mišinys betono ir lapų

Rezervuokite savo pigius bilietus į Johanesburgą, kad jūs nepraleidžiate visas įžymybes ir šio nuostabaus miesto garsus. Geriausias būdas analizuoti miestą yra, tikrindamas jo kombinaciją modernizacijos ir jo gebėjimą išsaugoti jo natūralią augmeniją. Ir, Johanesburgas yra vienas iš pasaulio lyderių dėl to. maisto piramide vaikams Centras miesto namų kai kurios iš didžiausių verslo firmų, ir tai yra taip pat miesto darbo sektorius.

Tačiau, tai yra šiaurinė dalis miesto, kuris traukia daugumą lankytojų. Užpildytas medžių ir natūralių atsargų, tai yra reikalingumas kiekvienam "Jozi" ar kaip pirmas kartas Johanesburgo lankytojas, kadangi jis ar ji yra žinomas, kad aplankytų ir turėtų gamtą jo geriausiame. Taip, sužinokite geriausius skrydžio reikalus kiek galima greičiau ir aplankykite šį didingą miestą.

Klimatas ir oras

Kaip lauktas nuo atogrąžinės šalies, oras lieka saulėtas daugumai metų dalių. Temperatūra yra apskritai aukšta ir net per žiemas, oras yra labai malonus, ir sniego nukritimas yra retas. Skriskite savo pigiu reisu į Johanesburgą, kad ir kada jūs norite į ir gėritės Ožiaragio atogrąža, pažodžiui praeinančia per jus.

Vietos aplankyti

Jei jūs esate laukinis gyvenimo mėgėjas, tai yra vieta jums. Kruger Nacionalinis parkas, Kibler Parkas ir Klipriviersberg Gamtos draustinis yra kai kurios iš daugelio vietų sužavėti ir išlaikyti gyvūnijos ir augalijos entuziastą. Yra taip pat garsi Johanesburgo Zoologijos sodas, kuri yra absolute malonumas. Išskyrus gyvūniją ir augaliją, yra taip pat įvairių muziejų, tokių kaip Absa Pinigų drabuziai Muziejus, Apartheido Muziejus, James Hall Muziejus Transporto, ir žymiai svarbiausias, Mandela Šeimos Muziejus, pavadino vardu vieno garbei iš garsiausių žmonių visoje Afrikoje ir ankstesnio Pietų Afrikos prezidento, Nelson Mandela. Jūs gausite daug pigių skrydžių į Johanesburgą, į kurį jūs galite sėsti greta savo šeimos, kad praleistumėte kažkokį kokybišką laiką čia.

Yra daug kitos vietų vertės, lankančios lauke čia, bet sąrašas yra nesibaigiantis. Taip tik kontrolė avialinijos kainos su žinoma kelionės kompanija ir gauna geriausius skrydžio drabuziai reikalus, kad jūs galėtumėte aplankyti vieną iš gražiausių pasaulio miestų.

Pasiekimas Johanesburgo

Visi vidaus ir tarptautiniai skrydžiai į Johanesburgą kursuoja nuo AR Tambo Tarptautinis Oro uostas, ir tai labai gerai susiję į visas pasaulio dalis. Tiesiog ištirkite savo pigų airfares į Johanesburgą ir aplankykite šį užimantį kvapą miestą. Nupirkite savo pigius bilietus į Johanesburgą šiandien per Mokesčio už važiavimą Zvimbimą ir patirkite Afriką jo geriausiame. Waka Waka, šį kartą Afrikai!

Rašyti komentarą