Tendencijos avialinijoje važiuoja

parašė , 2011-11-23 10:17

Avialinijos kelionė, ypač per kurortinį sezoną, yra dažnai nuliūdusi keleiviams; ir tai yra anksčiau, negu bet kas sės į jų skrydį. greita paskola Procesas praėjimo oro uosto saugumo, tuo metu, kai visiškai būtinas, yra galbūt viena iš labiausiai neapkęstų dalių avialinijos kelionės į daugumą keleivių. Važiuojantys su vaikais turi net daugiau sunkumo, praeinančio per saugumą, turėdami reikalo su mažais vaikais, kuris yra, kodėl Transportavimo Saugumo Administracija pakeitė taisykles avialinijos keleivių amžiui 12 ir jaunesnis.

TSA įgyvendino naują reguliavimą, kad vaikai 12 metų amžiaus ir jaunesnis daugiau neturi nunešti savo batų, kad praeitų saugumo kontrolės punktus. Be to, skaičius vaikų šis amžius, kurie gauna apieškojimą yra dabar sumažinamas, nors ne visiškai pašalintas

Taip pat, paskutinėse kelionės žiniose, TSA pritarė naudojimui naujos privatumo apsaugos programinės įrangos, kuri pašalins tikrų keleivių atvaizdą, kadangi jie praeina per Pažangią Vaizdo gavimo Technologiją saugume. Keleivio tikri atvaizdai yra keičiami bendrais asmens kontūrais.

Per kurortinį sezoną, oro uosto pareigūnai klausia, kad visi avialinijos keleiviai vengia nemokami sms įvesti suvyniotus paketus ar dovanas jų nešti – ant bagažo. Jie rekomendavo, kad suvynioti paketai būtų padėti languotame bagaže ar persiųsti iš anksto į keleivio maršrutą.

Šventės kelionė yra gana sudėtinga, kai jūs turite tiktai jaudintis dėl savęs savarankiškai procese; pridėkite vaiką – ar keli vaikai – į tai, ir avialinijos kelionės patirtis eina nuo sudėtingo į beveik neįmanomą. Oro uostai nėra žinomi dėl to, kad jie aprūpino draugišką vaikui sutarimą, kuris yra, kodėl Cheapflights supažindino Vaikų Oro uosto Dėmesio nukreipimo Vadovą draugiškai šeimai šventės spauda kelionei. Vadovas, kuris yra paskutinis avialinijos kelionės žiniose šeimoms, suteikia tėvams informaciją dėl įdomių parodų, žaidimo rajonų ir kito įdomaus išblaškymo. Vadovas aprūpina detalizuotą apibūdinimą muziejaus parodų oro uostuose, žaidimo rajonuose ir vaike draugiškas eateries, kuris sulaikys vaikus linksmintus oro uostuose aplink šalį tuo metu, kai jie laukia savo skrydžio. Tėvai įvertins gido pagalbą su išmetimu dalies jų vaikų užgniaužtos energijos anksčiau įsėdimo į jų skrydį.

Papildomai, paskutinėse avialinijos kelionės žiniose, Dvasios Avialinijos neseniai paskelbdavo, kad avialinija kelia tinkle užsakymo mokesčius už keleivius, kurie nusprendžia nupirkti avialinijos bilietus tinkle. 8,99$ tinkle mokesčio Dvasios užsakymas apkaltino keleivius kiekvienas kelias bilietams dabar padvigubėjo kainoje į 16,99$ kiekvienam keleiviui kiekvieno-kelio skrydžiui. Tuo pačiu metu, tarptautiniai internetiniai užsakymo mokesčiai nukrito nuo 18,99$ vieno kelio į 16,99$ vieną kelią, kad sukurtų per valdybos fiksuotą sumą internetiniam užsakymui.

Kitose avialinijos žiniose, Reaktyvinė Mėlyna spalva aprūpins tiesioginę paslaugą tarp Puerto Riko ir Šv Maarten, prasidėdama 2011 m. lapkričio 17-ąją, dedikuoti.lt nuolaida ir Nekaltas Atlantas pradės sugrįžimo paslaugą į Vankuverį, Kanada, vasarą 2012.

Taip pat darydamas žinias, yra susijusi su avialinija statistika, pagrįsta nesenu Skyscanner studijavimu, rodydamas, kad naujas abėcėlės geriausio laiko serialo "Kaistuvo Am" turi avialinijos keleivius, besiilginčius žavios avialinijos kelionės dienas. Iš 2 500 apžvelgtų avialinijos keleivių, 41 % išdėstė, kad jie praleido dienas, zidiniai krosneles kai keleiviai galėjo aplankyti kapitoną kabinoje. Papildomas 4 % keleivių mano, kad pilotai turi dėvėti skrybėles. Stebėtinai, beveik 13 % keleivių nori, kad avialinijos aprūpintų rūkantį skyrių juos, kad leistų sau malonumą jų nikotino įpročiuose. Tuo metu, kai Kaistuvo Am rodo, kad kelionė lėktuvu tikrai pasikeitė drastiškai po praėjusių kelių dešimtmečių, lėktuvai vis dar aprūpina savo pirminę funkciją, kuri gauna keleivius į jų numatomus maršrutus, tiktai veikiau negu kada nors anksčiau.

Rašyti komentarą