Joks elektroninis skaitytojas, skaitantis per ėmimą offs ir nusileidimą ant reisinių lėktuvų –

parašė , 2012-01-03 15:22

Jei jūs esate dažnas orinis keliautojas tada, jūs suprantate, kad jūs turite išjungti visus savo elektroninius prietaisus ir nešiojamuosius telefonus per pakilimą ir besileidžiančią skrydžio fazę. Tačiau, dabar kai kurie žmonės nori žinoti, kokiu būdu jie turi išjungti savo eReaders per pakilimą ir nusileidimą, ar laukdami pakilti. Galų gale, buvo daug pavyzdžių, kmu kur lėktuvai buvo užlaikyti nuo pakilimo per daug valandų. Jūs galėtumėte sugebėti perskaityti pusę elektroninės knygos per tą laiką.

Dabar tada, tai yra iš tikrųjų geras argumentas, nėra tai? Jūs matote, pagrindinis eReader nėra prijungtas prie Wi-Fi, ar nešiojamojo telefono tinklo. Taip, kas iš tikrųjų rūpinasi, jei jūs skaitote knygą per šią fazę skrydžio, iš tikrųjų tai galėtų nuraminti jūsų nervus, ir todėl priversti jus jaustis saugiau, ir todėl laimingesnis avialinijos keliautojas, kuris yra tuo, ko avialinija nori
Žinoma, ko avialinija nori jos keleiviams, ir ko federalinė Aviacijos Administracija reikalingas, yra dažnai du skirtingi daiktai.

Gerai taip, neseniai nutukimo gydymas garsi Technologija Blogger, Dwight Silverman, kuris dažnai mėgsta sukelti nesutarimą klausia blog pašte; "Jums turi Leisti Perskaityti Jūsų Užkurti Per Pakilimą ir Besileidžiantis?" – jis skelbė šį dalyką 2011 m. gruodžio 26-ąją, ir jis tučtuojau nuėjo virusinis, ir jis iškelia padorų klausimą, nedaro jo?

Prieš kada nors didėjantį reikalavimą avialinijos keleivių, kurie nori panaudoti jų eReaders per šitas skrydžio fazes, aš tikrai turiu kai kuriuos saugumo kontrapunktus, iš kurių kai kurie jūs galite surasti invalidą, kitus, jūs galite svarstyti labai silpnus argumentuotus tvirtinimus ar argumentus. Pirma, jei jūs esate užsiėmęs, žiūrėdamas į elektroninį prietaisą, jūs negalite atkreipti dėmesio į žodines instrukcijas, duotas stiuardesės ar prižiūrėtojo dėl, kas padaryti per nepaprastą ar potencialų susidūrimo nusileidimą skrydyje.

Antra, jei jie išleis tuos su eReaders valdyti šituos prietaisus, tada kiti žmonės norės valdyti theirs’ be to. Taip pat prisiminkite, kad yra maišymas eReaders, tabletės kompiuterių, iPad tipo prietaisai vandens turizmas šiomis dienomis. Jei žmonėms leis panaudoti jų eReader šiandien, jie manys, kad jie gali panaudoti jų 4G, radijo imtuvas įgalino iPad tekančiam video be to. Nauji Kuria Ugnį, jau pardavė dešimtis milijonų per Kalėdų mažmeninio pardavimo sezoną 2011, ir jie yra įgalintas Wi-Fi.

Todėl, nebus jokio būdo pasakyti, kokį prietaisą keleivis naudoja, ar net serveriai jei jie "galėtų būti" teroristu, bandančiu įkirsti į reisinio lėktuvo kompiuterinę sistemą. Tai gali atrodyti nerealu, bet tai gali būti potencialiai galima ateityje. Kai FAA nesako jokių elektroninių prietaisų; jie nereiškia visiškai nieko nepriklausomai nuo tipo, ir tai apimtų mažą delninuką videogame be to. Taip, tuo tarpu, teisinga, kad paprastas eReader prietaisas neiškelia absoliučiai jokios grėsmės, ne visi šitie prietaisai yra taip paprasti, kaip jie žiūri. Iš tikrųjų aš tikiuosi, kad jūs prašom svarstysite visa tai ir galvosite ant to.

Rašyti komentarą