Skrydžiai į Airiją – airių avialinijos

parašė , 2012-01-01 22:18

Airija turi tris svarbiausias avialinijas, kurios bazuojasi Airijoje, Aer Lingus, Aer Aranas ir Ryanair. Aer Lingus yra nacionalinė oro transporto bendrovė Airijos ir buvo nustatytas 1936. Ryanair buvo įsteigtas 1985 ir užaugo greitai, kad taptų viena iš Europos sms siuntimas didžiausių avialinijų. Aer Arann buvo įsteigtas 1970 ir yra Airijos trečia didžiausia avialinija. Tarp jų jie siūlo skrydžius į Airiją nuo Jungtinės Karalystės, Europos, Šiaurės Amerikos, Šiaurės Afrikos ir Vidurinių Rytų.

Aer Lingus, Airijos vėliavos vežėjas, šventė savo 75-ąją sukaktį 2011 ir yra dalinai valdytas Airijos Vyriausybės. Vardas Aer Lingus atvyksta iš Gaelic Aer Loingeas, turinčio galvoje Orinę Flotilę. Pirmas skrydis buvo 1936 m. gegužės 27-ąją nuo Dublino į Bristolį, naudodamas šešių vietų lėktuvą
Per 2010 avialinija perskrido per 9 milijonus keleivių ir valdo skrydžius į Airiją, naudodama Dublino, Belfasto, Kamščio, Šanono ir Beldimo oro uostus. Avialinija turi žemą mokesčių už važiavimą struktūrą ant savo Europos maršrutų ir dviejų klasių mokesčio už važiavimą struktūrą ant transatlantinių maršrutų. internetine parduotuve drabuziu 2011 avialinija turi apytiksliai 60 trumpo laimikio Europos maršrutai ir 5 ilgi laimikio maršrutai į Šiaurės Ameriką.

Ryanair pradėjo skrydžius 1985 nuo vieno 14 vietų lėktuvo operaciniai skrydžiai tarp Voterfordo Airijos ir Londono Gatwick oro uosto pietryčiuose. Dėl dalinio Europos reglamentavimo panaikinimo avialinija įgijo daugiau maršrutų į Jungtinę Karalystę, bet tik 1992, kai Europos Sąjunga išreguliavo orinę pramonę Europoje, kad avialinijos tokios kaip Ryanair galėjo valdyti skrydžius tarp valstybių narių Europos Sąjungoje. Avialinija valdo žemą mokesčių už važiavimą verslo modelį, skrisdama į regioninius oro uostus, turėdama paslaugą be apsiuvų, ir reikalavimas tiesioginio užsakymo per Ryanair žiniatinklio svetainę ar per jų paklausimo centrą. Skirtingai nuo daug kitų avialinijų, Ryanair tęsė turėti padidėjimą eismo nepaisant bendro nukritimo keleiviniais skaičiais. kreditas internetu nemokamai Avialinija valdo skrydžius į Airiją, naudodama Dublino, Kamščio, Derry, Beldimo ir Šanono oro uostus.

Aer Arann buvo iš pradžių įkurtas, kad aprūpintų oro transporto tarnybą Arano salas išdėstytą nuo Golvėjaus vakarų pakrantės. 1998 Airijos Vyriausybė apdovanojo kompaniją Viešosios tarnybos Įsipareigojimo maršrutais tarp Donegalo grafystės ir Dublino su Slaigu į Dublino maršrutą po vėliau. Tai manė, kad Aer Arann monopolija valdė šituos maršrutus. Nauji oro maršrutai buvo netrukus nustatyti Jungtinėje Karalystėje, Megztinyje, Meno saloje, Olandijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje. Avialinija veikia nuo oro uostų svetainiu kurimas Kamščio, Dublino, Kerio grafystės, Šanono ir Voterfordo Airijoje. Su nesenu smukimu keleiviniais skaičiais, Aer Arann turėjo užbaigti kai kuriuos maršrutus ir daugiausia koncentruojasi dabar ties skrydžiais į pagrindinius Britanijos miestus, Meno salą ir sezoninius skrydžius į Lorjaną ir Reną Prancūzijoje.

Rašyti komentarą