Jūs turite žinoti daugiau apie sąrašą be musių?

parašė , 2015-12-14 10:15

Sąrašą "Be musių" svarsto kaip kritiška aviacijos saugumo dalis kadangi tai neleidžia identifikuotiems teroristams sėsti į lėktuvus. Federaliniai partneriai ir TSA taip pat kaip įstatymo priežiūros agentūros ir intelekto bendruomenės prisijungė prie pastangų rinkti žinias į vieną sąrašą, kuris laiko Amerikos naciją, avialinijos keleivius ir transportavimo sistemų seifą.

TSA pavedė personalą, kuris gali įvertinti ir atnaujinti sąrašą Be musių, ir įsitikinti, kad visi kandidatai sutinka standartus. Tai sukurs pagrindinę liniją paskutiniams įrašams būdami integruotas į sistemą, ir žymiai padidins duomenų kokybę.
Pagal rekomendaciją 9/11 Komisijos ir Intelekto Reformos ir 2004 Terorizmo Prevencijos įstatymo užsakymą, TSA daro tai, kas būtina, kad paimtų ant reikalavimų laikrodžio sąrašo, derinčio nuo avialinijų per Saugų Skrydžio planą. Paskutinis atitikimo metodas bus efektyvesnis ir patikimas tiems, kas važiuoja, gerindamas klientą ir saugumo tarnybas. Saugus Skrydžio planas nusitaiko:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atpažinkite teigtus teroristus ir išleiskite juos patirti atsargią apžiūrą;

Palengvinkite teisėtų keleivių kelionę; ir

Apsaugokite privatumą ir keleivių pilietinę teisę.

TSA sugebės garantuoti, kad derama privatumo apsauga yra įdiegta Saugiame Skrydžio plane, ir kad jūsų asmeninė informacija yra gerai atsargi ir tiktai pasidalinta su teisiais žmonėmis. Tai susideda iš asmeninių duomenų apsaugos ir Privatumo Poveikio įvertinimo baigimo. Šis kelias, tiktai minimali informacija turėjo teigti, kad kelionės saugumas yra rinktas.

Kaip jūsų vardas pasidaro nuneštas nuo sąrašo Be musių?

JAV vyriausybė neatskleidžia, kaip kiekvienas yra įtrauktas sąraše Be musių ar kaip jo/jos vardas gali būti išimtas iš sąrašo. Keleiviai, kuriems neleido sėsti į avialinijas ar kieno įsėdimas buvo užlaikytas dėl saugumo priežasčių gali nueiti į Skyrių Tėvynės Saugumo ar DHS padėties pakeitimui, prisipildydami – paraiškoje į DHS KELIONĘ (DHS Keliautojo Kompensavimo Apklausos Programa.

Kaip Žinoti, jei Jūs Esate Sąraše Be musių

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo atveju, jei jūsų vardas yra įtrauktas į sąrašą, ar kitas saugumas susiejo Amerikos vyriausybės duomenų bazę, jūs galbūt patyrėte sekantį:

Jūs patiriate sekundę, rodydamas ekrane, kad ir kada jūs praeinate oro uosto saugumo kontrolės punktą.

Jūsų įlaipinimo talonas buvo paneigtas.

Avialinijos bilieto atstovas pasakė, kad jūs esate įtrauktas į federalinės vyriausybės laikrodžio sąrašą.

Jūs buvote užlaikytas.

Avialinijos bilieto atstovas paėmė jūsų asmens tapatybės dokumentą, tada kvietė kažką prieš pateikimą jums įlaipinimo talonas.

Gaudamas jūsų įlaipinimo taloną, jūs praleidote savo skrydį.

Jūs esate visada siunčiamas papildomam demonstravimui ekrane ant besivalančios muitinės ir įėjimui į JAV.

Jūsų įėjimas į JAV yra paneigtas.

Rašyti komentarą