Ką apie žmogų sako jo televizorius

parašė , 2016-11-16 23:42

Kokybiški televizoriaiKadaise pirmieji televizoriai Lietuvoje, gaminti mūsų pačių, buvo televizoriai „Tauras“, ir dauguma būtent tokius turėjo. Dabar televizoriaus pirkimas internetu arba specialiose buitinės ir kitokios technikos parduotuvėse, leidžia turėti televizorių kokiomis tik norite kainomis, greitai, patikimai ir lengvai. Tad pirkti televizorių galima kokį tik norite. Pabandykite į tai pažvelgti linksmai ir pasakyti, ką televizorius pasako apie žmogų.

Didelis televizorius miegamajame

Tai rodo apie savotišką žmonių brandą. Galbūt jie savaitgaliais jau neina į miestą, ir nebūtinai nori užsiimti energinga vieta miegamajame. Jie mėgsta pasiimti dubenį maisto, suvirsti į lovą ir užsitraukę užuolaidas – įsijungti filmą ar žinias. Tokiu būdu galima ilsėtis, nes nereikia visiškai nieko daryti. Toks lengvas poilsis iš tiesų leidžia labai paprastai pabūti lovoje, per daug nieko iš savęs nereikalaujant, tiesiog, taip sakant, atsijungiant nuo visko ir nuo visų reikalų. Galbūt tai yra jau pagyvenusio žmogaus, o gal vienišo, sprendimas.

Televizorius virtuvėje

Paprastai aukštai palubėje kabantis nedidelis televizorius virtuvėje rodo apie žmogaus užimtumą. Matyt, žmogus dažnai skuba, stengiasi viską daryti kuo greičiau, o taip pat dažnai ir derina du dalykus vienu metu, kad daugiau spėtų padaryti. Taigi, jam gerai yra kabantis televizoriukas virtuvėje, nes jis spėja per jį pamatyti daug dalykų ar bent išgirsti svarbiausias žinias kad ir tuo metu, kai pats darosi valgyti arba vakarieniauja. Tad toks dalykas yra tikrai labai pravartus skubantiems. Tikėtina, kad televizorius jungiamas iš pat ryto per pusryčius, ir vakare per vakarienę.

Senas televizorius

Jeigu turite tik labai seną televizorių, tokį galbūt, kokie buvo pirmieji televizoriai Lietuvoje, tai gali reikšti du dalykus. Arba jums tiesiog patinka stilingos senienos, arba jūs esate labai šykštus žmogus ir jokiu būdu nenusiperkate geresnio, brangesnio televizoriaus. Gal kam nors gailite pinigų? Gali būti. Tačiau tikrai yra žmonių, kurie svetainėje ar ten, kur labiausiai mėgsta žiūrėti, turi tik labai seną, gal net nespalvotą, prastai veikiantį televizorių. Kai prieš kelis metus nuo analoginės televizijos buvo pereita prie skaitmeninės, teko daug kam pirkti naujus televizorius arba įsigyti priedėlius. Tad tiems, kas vis dar žiūri senąjį, teko nusipirkti priedėlį. Jeigu yra priedėlis, vadinasi, jūs šykštus taupantis žmogus. Jeigu priedėlio nėra – neapsimeskite, kad tą televizorių žiūrite. Jis turbūt jau 3 metus stovi vis dar neįjungtas.

Rašyti komentarą