Išvyka palei reaktyvinį miestą

parašė , 2016-11-17 12:47

Sietlo Bendras įspūdis

Viliojantys vaizdai, sodrūs žalumynai ir ryškios gatvės yra kai kurios iš ypatybių Vašingtono, sostinės taip pat žinomas kaip "Reaktyvinis Miestas", Sietlas. Su gyventojais artumo apytiksliai 690 000 gyventojų, tai yra didžiausias miestas valstybėje Vašingtono ir taip pat Taikioje Šiaurės vakarų Šiaurės Amerikos srityje.

2013, tai buvo pripažinta kaip greičiausiai augantis pagrindinis miestas JAV. Miestas yra esantis ant sąsmaukos tarp Vašingtono ežero ir Puget Garso, už apytiksliai 100 mylių į pietus nuo Jungtinių Valstijų – Kanados siena. Smaragdinis miestas yra pagrindinis komercinis pabėgimas prekybai su Azija ir yra trečias didžiausias uostas išreiškiant konteinerio apdorojimu Šiaurės Amerikoje.
Taip pat žinomas kaip "Lietaus Miestas", Sietlas turi žinomą muzikinę istoriją. Tarp 1918 ir 1951, beveik du tuzinai naktinių barų egzistavo Jackson Street nuo dabartinio Centrinio Rajono į Kinų kvartalo Rajoną / Tarptautinį Rajoną. Džiazo scena, paaukota ankstyvoms karjeroms panašių į Quincy Jones, Ray Charles, Ernestine Anderson, ir kitus. Tai yra taip pat gimimo vieta garsaus roko muzikanto Jimi Hendrix ir taip pat alternatyvaus uolos subžanro grunge.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aukščiausios Turistų lankomos vietos, kad Ištirtų

Turtingas miestas Sietlas siūlo platų diapazoną punktų palūkanų turistams mėgautis. Meno ir istorijos mėgėjams, Chihuly Sodui ir Stiklinei, Muziejui Skrydžio, EMP Muziejui, Muziejui Istorijos & Pramonė, Sietlo Dailės muziejus ir Sietlo Stiklo pūtimas Studioare puikūs taškeliai atrasti.

Gamtos romantikai gali surasti daug ramų su Kerio grafystės Parku, Žaliu Ežero Parku, Atradimo Parku, Vašingtono Parko Medelynu, Alki Paplūdimiu ir Klondaiko Aukso karštlige Nacionalinis Istorinis Parkas. Gyvūnijos ir augalijos gerbėjai gali atrasti kažkokią gražią rūšį faunos Miškingos vietovės Parko Zoologijos sodas.

Beisbolo fanatikai gali mėgti kokybišką profesionalo žaidimą Safeco Lauke, naminiame stadione Sietlo Jūreiviams Aukščiausios lygos Beisbolo (MLB). Jei jūs esate knygų mėgėjas, jūs esate malonumui tada, kadangi jūs galite surasti beveik bet kokią apimtį, jums reikia Sietlo Viešojoje bibliotekoje.

Kai kurios iš kitų žinomų atrakcijų apima Vašingtono valstijos Keltus, Piko Vietos Rinką, Dangaus Vaizdo Observatoriją, Kosminę Adatą, Hiram M Chittenden Spynas, Benaroya Salę, universitetą Vašingtono, CenturyLink Lauko, Sietlo Centro, Piko Vietos Žuvies Rinkos, Bruce Lee Grave Svetainės ir Sietlo Didelis Ratas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai Aplankyti

Rugsėjis į lapkritį yra idealus laikas ištirti žavingą miestą. Vasara žymi maksimalų turistinį sezoną, tokiu būdu kambario tarifų kilimas ir tinkamumo lašai tuo metu, kai atšiaurus žiemos sezonas gali atbaidyti net labiausiai įsimylėjusius keliautojus. Ankstyvą nukritimą tačiau laiko maloniu periodu turizmui. Bet, jei jūs ieškote pigių skrydžių į Sietlą, tada pavasaris yra saldesnis sezonas, kadangi jūs sugebėsite surasti kai kuriuos pigius avialinijos bilietus į Sietlą ir taip pat žemesnius kambario tarifus.

Rašyti komentarą