Ką geriausias laikas turi rezervuoti ir važiuoti lėktuvu?

parašė , 2015-10-05 22:35

Jūs kada nors manėte, kad yra laiko punktas, kai jūs galite nupirkti pigų avialinijos bilietą ir sutaupyti didžiulis ant jūsų kelionės? Kai kurie žmonės galėtų manyti, kad matyt jų laimė privertė juos dėti į krepšį nukainotą bilietą jų kelionei, bet iš tikrųjų tai yra technika ar vadinti tai įranta, kuri padeda jums užgrobti pigų skrydį į jūsų pageidaujamą maršrutą. Nors pigaus skrydžio bilieto radimas yra iššūkis dauguma laikų, ir mes dažnai baigiame tuo, kad perkame nepaprastai brangų kuponą vietoj to. Yra galimybių, kai jūs galite padėti dideliems pasiūlymams ir važiuoti draugiškomis biudžetui kainomis, bet tai negali dirbti visada. Kad pasiektų laimingas amžinai, yra kai kurie daiktai, jūs turite suprasti ir paskui vaidinti atitinkamai kitą kartą, kai jūs rezervuojate bilietą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Užsakymas iš anksto: Planavimas iš anksto visada padeda mums gavime geriausių rezultatų beveik viskam. Tas pats yra atvejis su skrydžio bilietu, jei jūs rezervuosite savo kelionę iš anksto, jūs būsite, neabejotinai eidamas supertaupytojo pasiūlymas jūsų kelionei. Darbas taip ne tiktai padės jums užgrobti daug, bet taip pat išgelbės jus nuo spūsties, kurią jūs susitinkate, jei jūs bėgate to paties kaip tik prieš išvykimą į jūsų kelionę.

2. Pasinaudokite Paskutiniais Smulkiais Kelionės Reikalais: dažnai manoma, kad skrydžio užsakymas praėjusia minute yra brangus, kuris nėra taikomas visais atvejais. Yra tam tikrų šaltinių, pasiekiamų internetinis, kurie specialiai skirstė kategorijomis praėjusia minute pasiūlymus klientų patogumui. Nors tai yra neabejotinai geros žinios, bet šitie reikalai daugiausia įtelpa į savaitgalio pabėgimus ar nepaprastos kelionės atveju. Taip, sekite pokštą, kai jūs rezervuojate bilieto kitą kartą.

3. Vietos kelias ypatingas Savaitės Dienas išsaugojimas: Tikėkite tuo ar ne, bet taip pat kaip apsipirkimas ir šventiniai įvykiai, bilieto tam tikrą savaitės dieną užsakymas pridės įžnybimą magijos į jūsų kelionę. Taip, jei jūs rezervuojate bilietą savo verslui ar šeimos kelionei, atmena šį faktą.

4. Išvenkite rezervuoti bilietą Šventėse: atvejai kaip festivaliai ir įvykiai yra puikus laikas, kad važiuotų ir turėtų jūsų mėgstamame maršrute, bet bilieto šitose šventėse pirkimas gali kainuoti jums, beveik dvigubina originalią kainą. Kad sutaupytumėte save nuo buvimo pasiekiantis apiplėštas, visada darykite savo rezervavimą bent jau mėnesiu anksčiau jūsų kelionės ir jei jūs negalite padaryti tai, išvenkite rezervuoti savo skrydį šventėje. Panaudokite santaupas atmintinos kelionės sukūrimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų kelionė gali tapti laimingesnė, jei jūsų kelionė yra gerai suplanuota ir leista apibrėžtame biudžete. Laikykitės šitų kelionės patarimų ir pritaikykite juos savo kitai kelionei lėktuvu, kad padarytumėte ją patogią ir kankynė laisvas.

Rašyti komentarą