Ką tikėtis, kai rezervuoti pigių skrydžių metu iškėlė teroro įspėjimai

parašė , 2011-10-20 19:50

9/11 10-Osios metinės valcavimo dėl taip greitai praeitą savaitgalį mes buvo priminta pateikė meras Michael Bloomberg, šių grėsmių yra niekada išeiti. Tai labai sunku žiūrėti TV arba kelionės per 9/11. Mes nuolat priminė, pilates su vaizdų ir citatos iš politikų, sportininkų, pirmasis atsakovų, Niujorko, Texans, Pennsylvanians, ir vaikų, įvykius, kurie vyko 2001 m. rugsėjo. Penktadienis, rugsėjo 9, 2011 m. meras Mike Bloomberg išduotas įspėjimas, kad ten buvo didelis teroro grėsmę ir kad visi aplink tri-state srityje turėtų būti beefed saugumo. Tai reiškia, kad kelionės yra ketina būti labai sudėtingas ir erzina Niujorke ir NJ per ateinančius keletą dienų. Štai ką tikėtis:
Eismo visų svarbiausių perėjimo punktuoseu000dPagrindinių kryžmės įtraukti visi tiltai, tuneliai, vedantis į ir iš Manhattan. Tai apima Linkolnas tunelį, The George Washington Bridge, Holland tunelis, The Goethals tilto ir The Outerbridge kirtimo. svetainiu kurimas Tiltų ir tunelių buvo pagrindinis teroristų taikiniu ilgą laiką iki 9/11, sprogimas dėl vienos iš šių tiltai gali turėti didelį poveikį žmonių gyvybei, ekonomikos ir kelionės. Galite tikėtis pamatyti atsitiktinių kelių stotelių, kad paieškos transporto priemones ir sunkvežimius. Galite tikėtis vėlavimų, ne visi šie reisai.

Ilgas eilutes oro uostuoseu000dNors buvo online ieškant paskolos studentams pigių bilietų dėl jūsų mėgstamiausia oro linijų būtinai atsižvelgti į laiką, jis ketina imtis gauti į oro uostą. Ten bus daugiau lankytojų ir aplink oro uostų, laisvės tarptautinio oro uosto, JFK ir LLV. Taip pat, TSA ketina būti labai griežtos ir darbštus ten ieškoti pastangas. Tikėtis saugumo kontrolės imtis du kartus kaip ilgai kaip įprasta oro uostuose.

Ginklus ir bombų uostyti šunims labai daug į visuomenėsu000dPirmą kartą aš pamačiau policijos pareigūnas su M-16 pritvirtinkite prie jo krūtinės buvo šiek tiek per. Tai buvo prieš 10 metų. Dabar, aš vaikščioti žemyn Wall Street ir tikisi pamatyti 5-10 pareigūnų visus su M 16 ir bombų uostyti vokiečių Sheppard. Šis paveikslėlis buvo greitai minutę priprasti prie 2001 m., bet ji tapo standartinio NYC nuo 9-11. Galite tikėtis pamatyti daugiau policijos, policijos automobiliai, automobiliniai kabliai bombų uostyti šunims, ir įmanoma Marines ir kitos karinės pajėgos Przasnyszu.

Nepakantus Niujorko, skundąu000dVeido ji jums yra Niujorke ir nėra nieko Niujorko nori daugiau nei siekiant gauti su jų kasdienį gyvenimą. Niujorko bus augti nepakantus su eismo, vėlavimą, papildomų žmonių miesto ir papildomų policijos ir karinių pajėgų. dress Tai ne gaila, kad New Yorker don’t care, jie ne bauginami teroristinis grėsmes ir Norėčiau pereiti su savo gyvenimą.

Tai labai svarbu, turi būti saugus ir pranešti apie ką nors, kad jums įtartiną. Nebijokite įspėti institucijos bet kuriuo metu apie kažką arba ką nors, kad scares jums. Mes visi šioje kovoje, kartu. Taip pat, don’t let 9/11 panika jums out, kad kelionės planus arba užsakymo pigių skrydžių į Orlando nors sėdi prie savo stalo.

Rašyti komentarą