Puikus kelionės tikslas: Nairobis

parašė , 2011-10-19 20:34

Iš karto immemorial nemokami sms Afrika buvo įspūdingi keliautojus arba atradėjai iš visame pasaulyje. Milžiniškas žemyne yra retas amalgamavimo įvairių kultūrų, unikalus floros, turtinga gyvūnijos, ryškus kraštovaizdžių (saulės paplūdimiai, Užsnigti kalnai, kirsdami atogrąžų miškus, ilgas upių, Didžioji dykuma). Įdėti kitaip tariant, vieta turi savo žavesio. Jei norite per dėl atogrąžų Odisėjas, Nairobyje, Kenijoje gali būti puikus kelionės paskirties vietą jums. Per galite mėgautis šio skirtingų dar exhilarating Afrikos atostogų apgyvendina užsakymo pigių skrydžių bilietus į Nairobyje.
Nairobi yra Kenijos kapitalo miesto, kuris yra Rytų Afrikoje. Miestas yra įsikūręs Nairobyje upės kranto. Programa word Nairobyje buvo įgytas iš žodžio “Enkare Nyirobi”, kuris reiškia “kietas vandenys” Massai kalba. Yra daug vietų turistams hcg dieta Nairobyje. Kai kurie iš populiariausių turistinių vietų yra;

1. Nairobyje Nacionalinis muziejus: The Nairobyje Nacionalinis muziejus yra vienas iš pagrindinių pabrėžia vietos. Ji vitrinos Kenijos paveldas turtingas su keturių skirtingų temų, atstovaujančių Kenijos kultūros, gamtos, istorijos ir šiuolaikinio meno. Jame yra kolekcija ornitologinius tūkstančių metų rūšių paukščius. Jei keliausite šių muziejai, kartu su savo vaikais; tai gali būti tikrai puiki mokymosi patirtis jūsų jaunų jų.

2. Massai rinkose: vienas taip pat pajusti gyvenimo Nairobyje populiarus Massai rinkose. Galite aplankyti šiuos tradicinių ir pigiau rinkose gali kolektyvines derybas pakrantėje, bet jūs mokate apsilankymo ten kartu su patyręs gidas.

3. Ngong Hills: Jūs galite nemokami sms pajusti adrenalino CY Nairobyje per su išvyka į netoliese Ngong kalnai. Jie gražūs viršūnių, įsikūręs pietvakariuose į miestą. Jis užima apie valandą pasiekti čia iš Nairobyje. Jūs galite išvyka dėl pėsčiųjų takas kartu Ngong kalvų viršūnių. Spalvingas vaizdas bus smūgis savo protu. Nors smailių yra kietas bet visiškai verta žygiai. Galima pamatyti miesto centras Nairobyje vienoje pusėje ir Didžiosios Rifto slėnio kita.

4. Nairobyje nacionalinis parkas: jei reklamos agentura jus domina gyvūnų, Lankymūsi nacionalinis parkas yra visiškai Nairobyje turi padaryti veikla. Vienas mėgautis akyse, Žirafa, Rhino, Lions, vandens buivolių, zebra, perlinių vištų, vandens maitvanagių ir t. t. Keliautojai gali imtis profesinės vadovus paslaugų ir mėgautis šį unikalų Afrikos Safari.

Riešutų kevalo, jei atogrąžų atostogų pamatyti kai kuriose neeilinis vietose, žmonių, kultūros ir turizmo atrakcionai yra savo proto, geriausią knygą iš anksto pigių skrydžių bilietus į Nairobyje.

Rašyti komentarą