Kabinos bagažas – geriausio pasirinkimas neša – ant krepšio jūsų kelionei

parašė , 2011-11-26 08:12

Kabinos bagažas yra jūsų pakavimo problemų sprendimas, kad ir kada jūs važiuojate, ar verslui ar laisvalaikiui. Neturėdami pakankamai erdvės jūsų mantai, suvenyrai, ir asmeniniai padariniai vargina beveik kiekvieną keliautoją. Bet tai yra taip pat todėl, kad daugelis laiko savaime suprantamu, kad svarbumas neša – ant krepšių. hostingas Atnešimas teisingo tipo neša – ant bagažo, ir to pakavimas pasitaiso, beveik visada daro pokštą. Yra kai kurių iš tipų kabinos krepšių, kuriuos jūs galite panaudoti papildomam laikymui ant jūsų kitos kelionės.

Visų pirma, jūs turite suplanuoti visus daiktus, kuriuos jūs turite atnešti su jumis jūsų kelionėje. Taip pat, jūs turite galvoti, kiek papildomos erdvės jūs turite turėti. Jei jūs planuojate apsipirkti jūsų maršrute, būtų geriausia, jei jūs turite mintį dėl to, kokius dalykų tipus jūs pirksite – trapūs dalykai, drabužiai, batai, ir taip toliau

Duffel krepšys su petneša yra, galbūt, populiariausias drabuziai internetu kabinos bagažas. Jei jūs nenaudosite to pirmoje jūsų kelionės dalyje, jūs galite lyginti tai ir padėti tai bagažo apačioje, kad jūs registruositės anapus lėktuvo. Per jūsų kelionę ar prieš ėjimą namie, jūs galite lengvai atkurti tai, kad susipakuotumėte daiktus marškiniuose, prikimštuose gyvūnuose, ar kituose dalykuose, kurie nėra taip trapūs ar lengvai sugadinti. Turėkite galvoje, kad duffel krepšiai yra padaryti iš minkštų medžiagų, tokiu būdu jo turiniai gali būti lengvai sutraiškyti.

Kompaktiškas ratinis bagažas taip pat tapo numylėtiniu, neša – ant. Toks, kuris matuoja 45 linijinius colius ar mažesnis yra idealus, kadangi jis gali būti lengvai sukauptas viršutinėje kabinoje lėktuvuose. Tačiau, jūs turite vis dar tikrinti savo avialiniją dėl jų nešti – ant bagažo apribojimų kiekvieną kartą. Daugelis jo paskutinių modelių atvyksta su rotuojančiais ratais ir teleskopo tipo rankena, tokiu būdu jūs galite lengvai užtraukti ar pastumti tai palei siaurus perėjimus.

Ratinis bagažas yra geras laikymo krepšys jūsų statulėlėms, stikliniams menams, ar bet kokiems kitiems trapiems suvenyrams. Suvyniokite juos rūpestingai ir saugiai daug popierinių ar minkštų audinių kaip marškiniai ar rankšluosčiai. Mažesnės versijos šio tipo kabinos bagažo, kaip matuojantys apytiksliai 36 linijinius colius, yra net puikios pagyvenusiesiems. Kadangi tai gali paprastai suzuki alto tikti po lėktuvo vieta, vyresnis keleivis neturės pakelti to į viršutinę kabiną.

Pasiuntinio krepšiai yra kitas tipas, neša – ant bagažo, kurį daug žmonių šiomis dienomis mėgsta pasiimti su savimi per jų keliones. Dauguma šio tipo krepšių yra pastatyti su lengvasvorėmis bet tvirtomis medžiagomis, kad padarytų juos tinkamesnius tam, kad važiuotų. Šiandieniai modeliai turi kišenes, skriestuvą, ir visas rūšis organizatorių užrašų knygelėms, drabužiams, tualeto reikmenims, ir kitiems kelionės pirmo būtinumo dalykams. Tai yra patogus kabinos krepšys beveik visoms rūšims plaukimas baidaremis keliautojų, net žmonėms, kurie naudoja invalidų vežimėlius, lazdas, ar ėjikus.

Jūsų idealaus kabinos bagažo radimas nėra sunkus šiomis dienomis. Jūs surasite visas formas ir projektus, pasiekiamus parduotuvėse tinkle ir alėjose. Jūs tik turite svarstyti, kiek talpos jums reikia ir kokius dalykus jūs pakuosite juose.

Rašyti komentarą