Southall, perlas vakarų Londono

parašė , 2011-11-26 17:24

Londono Sitis yra vienas iš pagrindinio turisto, centruoja ir gauna aukščiausią skaičių turistų per metus pasaulyje. Dėl to, Londono Hitrou Oro uostas yra labiausiai užsiėmęs oro uostas pasaulyje. Šalia Niujorko, Anglijos kapitalas yra viršūnės įvertintas globalinis miestas pasaulyje, turėti aukščiausią skaičių didelių firmų ir aukščiausio bendrasis vidaus produkto pasaulyje. Tai tokiu būdu labai dažnai lankoma verslo keliautojų. Tačiau, kita pagrindinė priežastis turizmo mieste yra savo turtingumas ir patobulinimas menuose, kultūroje, istorijoje, madoje, muzikoje, išsimokslinime, svetainiu kurimas finansuose, sveikatos priežiūroje ir daugelyje kitų patogumų. Padalytas į tris dalis, Londono Sitis turi daug priemiesčių, kurie iš tikrųjų yra verti lankyti. Vienas toks rajonas mieste yra Southall

Londono Kinijos Miestas yra didžiausias pasaulyje ir prote, pučiančiame iš tikrųjų. Vis dėlto, Southall, kuris yra klubine apranga taip pat žinomas kaip ‘Maža Indija’ yra įspūdingas jos savoje teisėje. Keliautojams, ieškantiems tą indų prisilietimą Jungtinėje Karalystėje, tai gali būti surandama beveik visur, bet niekur ne turi tai būtas taip įspūdingas kaip Southall. Londono Hitrou Oro uostas šalia trijų kitų oro uostų būtent London Gatwick Airport, Londono Miesto Oro uostas ir Stansted Oro uostas yra vartai į Southall kelionę Su maršrutu rankoje, turistai ir keliautojai sugeba gėrėtis visu subžemyniniu nustebimu Vakarų Londone, išoriniuose Londono miesto rajonuose. Tai yra, kur žymiai azijinių gyventojų didelis kiekis gyvena už Indijos Subkontinento. Vadinasi, Southall yra kioskų tėvynė, kur malonus indų gatvės maistas yra parduotas ir daug restoranų, kur pasauliniai įžymūs azijiniai patiekalai gali būti paragauti. Be to, jei keliautojai ieško kai kurių svetainiu talpinimas pigiau azijinių saldumynų, drabužių, namo décor dalykai, batai, vestuvinės reikmenys, papuošalai ar bet koks kitas dalykas, kuris nustebino juos, Southall apsipirkimo rajonai yra adresai aplankyti.

Šalia indų švelnaus atspalvio, įspūdingi faktoriai apie šią Londono dalį apima gausų istorinį didingą pastatą ir vietas. Pastatytas 15-ąjį šimtmetį, Bostono Dvaro Namas ir Chiswick Namas ir Sodai yra tiesiog didingi išvirkščiai ir, žinoma, yra labai rekomenduoti vizitui. Pasaulinė pirma kino studija, Ilingo Studijos nėra atidarytos visuomenei, bet gali būti tikrintos nuo išorės. Viktorijos epochos veikėjas Ilingo Rotušė, pastatyta 1888 ir Vindzoro Gatvė, yra du kiti rajonai palūkanų istorijos įsimylėjėliams. Be to, daug miesto muziejų gali taip pat būti pridėti prie maršruto. Londono Motorinis Muziejus yra vertas minėti čia. Tačiau, kaip kitur Londone, Southall kelionė yra brangi, bet verta grynųjų pinigų gavimas.

Meniniams įsimylėjėliams, galerija pavadino o dėl Menų, kuriuos Sake yra neįtikėtinas drobes taškelis tam, kad aplankytų. Tai turi reikalo britų papuošaluose, printmaking ir keramikos gaminiuose. Architektūros aistruoliai gali surasti Brentfordo Doką kaip įspūdingą svetainę. Tai turi gyvą aplinką ir yra gana gyvybinga vieta. Southall priemiestis turi daug parkų su Syon Parku ir Ruislip Lidos populiariausi ir aukščiausi rekomenduoti vieno dolerio banknotai būti.

Rašyti komentarą