Kaip įveikti jūsų baimė skridimo ir turėti didelis skrydis

parašė , 2014-12-19 20:27

Jei jūs važiuojate prie lėktuvo pirmą kartą, ar turite skridimo baimę, jūs turbūt labai bijote savo kito skrydžio. Tai neturi būti šiuo keliu. Skridimas turi būti lengvas ir be įtampos. Įsitikindamas jūs turite visą teisingą informaciją, padės daryti jūsų kelionę truputį lygesnę, tokiu būdu jūs galite tikėtis išeiti, užuot bijojęs to. Raktas didelio skrydžio turėjimo turi garantuoti, kad viskas sprogsta be kliuvinio, ir kad jokia įtampa nėra pridėta prie didelės dienos. Šitie patarimai padės daryti daiktus truputį lengvesnius, ir padėti jums turėti lygų skrydį.
Visų pirma, visada geriau būti paruošiama. Prieš jūsų skrydžio dieną, padarykite truputį oro uosto tyrinėjimo, kad sužinotumėte daugiau informacijos dėl jų automobilių aikštelės ir politikos. Šis būdas jūs visiškai žinosite ir būsite parengtas, kai jūs atvyksite į oro uostą. Lankydamas oro uosto žiniatinklio svetainę ar blog, jūs galite sužinoti tiksliai, kiek bagažo jums leidžia atnešti ir kai jų piko valandos yra. Šitų daiktų žinojimas padės jums planuoti jūsų kelionę atitinkamai ir garantuoti, kad jūs atvykstate per savo skrydį. Niekas nėra labiau įtemptas negu bėgimas vėlai.

Sukurkite sąrašą visko, kurį jūs turite atnešti su jumis jūsų kelionėje, apimdamas drabužius, užkandžius ir svarbiausiai – dokumentai. Neužmirškite daiktų kaip savo asmens tapatybės dokumentas, grynieji pinigai, kreditinės kortelės ir pasas. Kurdamas svarbių daiktų sąrašą iš anksto, jūs sugebėsite pažymėti sąraše daiktus, kadangi jie yra supakuoti tokiu būdu yra mažiau galimybės, kad jūs užmiršite juos. Paskutinis daiktas kurio jums reikia turi atvykti į oro uostą, paruoštą jūsų skrydžiui, tiktai kad sužinotų, kad jūs užmiršote savo piniginę namie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daug avialinijų leis jums išsirinkti, kokioje vietoje jūs norėtumėte sėdėti. Jei jūs pasidarote susirūpinęs ant lėktuvų, jums galėtų būti geriausia pasirinkti perėjimo vietą. Jei jūs kartais jausitės apribotas, perėjimo vieta leis jums pakelti ir pajudėti aplink kabiną jeigu būtina ir tam tikrais skrydžio laikais. Išvenkite pasirinkti eilę, kuri yra tiesiogiai per sparną, kadangi žmonės šitose vietose yra paskirti, kad padėtų kitiems per priverstinį nusileidimą. Nepridėkite jokios nereikalingos baimės ar atsakomybės už jūsų skrydį.

Atneškite dalykus su jumis, kuris padės laikyti jus išblaškytą. Daiktai kaip žurnalai, iPod ar portatyviniai video žaidimai visi padės jums atpalaiduoti ir koncentruoti jūsų mintį šalin skrydžio, bet neužmiršta panaudoti ausines su bet kokiais žaidimais! Daug avialinijų taip pat turi kino filmus skrydyje, kuriuos jūs galite gėrėtis. Neužmirškite atnešti ausines, tokiu būdu jūs neturite nupirkti tokio.

Jei jūs esate skridimo baimė, yra gana blogas, kad neleistų jums važiuoti prie lėktuvo, tai galėtų būti laiku siekti pagalbos nuo profesionalo, kuris gali padėti jums įveikti jūsų nuogąstavimą. Gydytojai gali padėti jums suprasti, kodėl jūs turite šią baimę, ir kaip jūs galite susidoroti su ja. Jie taip pat turi įvairovę technikos, kurią jūs galite panaudoti per skrydį, kad sutrukdytumėte nereikalingai įtampai per jūsų kelionę.

Rašyti komentarą