Šeimininkas pasilinksminimo patogumų su etihad avialinijomis

parašė , 2014-11-24 21:20

Tarptautinis skrydžio bilieto užsakymas gali svarstyti skridimą su Jungtinių Arabų Emyratų nacionaline oro transporto bendrove, kuri yra Etihad Avialinijos. Palaikydama greitą daugiau kaip šimto lėktuvų dydį, ši avialinija valdo regioninius taip pat kaip tarptautinius skrydžius į daugiau kaip 95 maršrutus per Žemės rutulį. Avialinija valdo daugiau kaip tūkstantį skrydžių kiekvieną savaitę ir yra vienas iš didžiausių oro transporto tarnybos tiekėjų Viduriniuose Rytuose. Su jos pagrindu Abu Dabyje Tarptautinis Oro uostas, ši avialinija turi codeshare sutartis su kai kuriais iš pagrindinių vežėjų pasaulio, tokių kaip Mergelė Australija, Flybe taip pat kaip Saudia. Keliautojai nori skristi su šiuo vežėju, kadangi jis siūlo platų malonumų skrydyje ir patogumų diapazoną, garantuodamas malonią skridimo patirtį

Pagal kelionės ekspertus, Etihad Avialinijų užsakymas paliudijo didelį kilimą keletą pastarųjų metų dėl malonumų "valstybė meno" ir paslaugų, pateiktų jo lėktuve. Vežėjas siūlo šeimininkui pasilinksminimo patogumų skrydyje, kurie pabūna kelionėje, pertraukinėja – laisvas ir malonus. Be to, puikios pietų paslaugos, pasiūlytos modeliuose, prisideda prie patogumo ir keliautojų patogumo. Jie gali turėti rinkinį priimtinų delikatesų, nuostabių užkandžių ir gaivinančių gėrimų per kelionę.

Pasilinksminimas Skrydyje

Būkite tuo vidurys laimikio kelionių ar tolimų kelionių per žemynines sienas, keliautojai, skrendantys su Etihad Avialinijomis, neturi jaudintis dėl įkyrėjimo. Pasilinksminimo patogumų skrydyje šeimininkui pateikia šis vežėjas, kad garantuotų kelionę be kankynės. Avialinija neseniai pridėdavo nuostabią ELEKTRONINĘ DĖŽĘ Pasilinksminimo eilė Skrydyje, koks orų srovės žinių atnaujinimas ir žinomi sporto įvykiai gyvena. Tai yra unikali priemonė, kuri nėra pasiekiama su daugeliu kitų avialinijų. Be to, vežėjas siūlo daugiau kaip 750 valandų populiarių televizijos laidų, Holivudo ir Bollywood kino filmų taip pat kaip interaktyvių žaidimų jo lėktuve. Be to, daugiau kaip 15 populiarių radijo kanalų yra pasiekiami laive tam, kad linksmintų keleivius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Borto Sujungimo galimybė

Vežėjas siūlo didelio greičio interneto sujungimo galimybę ir mobilius patogumus visuose modeliuose. Ši ypatybė yra didelio pranašumo abiejų, verslo taip pat kaip laisvalaikio keliautojų. Korporaciniai keliautojai gali pasilikti prisilietime su tebevykstančiais rinkos įvykiais tuo metu, kai atostogautojai gali pasilikti prisilietime su jų mylimais vieno dolerio banknotais per kelionę. Visame šios avialinijos lėktuve, keleiviai gali panaudoti savo mobilaus ryšio telefonus, kad padarytų ir gautų paklausimus taip pat kaip nusiųstų ir gautų SMS/MMS. Smartphone vartotojai gali panaudoti duomenis, klajojančius, kad gautų prieigą prie jų elektroninio pašto ir naršytų per jų mėgstamas žiniatinklio svetaines. Vartotojai turi užmokėti nominalius kaltinimus, kad padėtų šitoms ypatybėms ir turėtų vidurį orinės sujungimo galimybės. Dėl jų pasilinksminimas taip pat kaip sujungimo galimybės pasirinkimas, lakūnai gėrisi, pertraukinėja – laisvos kelionės su šiuo oro transporto tarnybos tiekėju. Išskyrus tai, jie taip pat turi didžiausią patogumą vietose šitų lėktuvų, kurie yra pripildyti tinkamu vietos metimu, pakankama vieta kojoms ištiesti taip pat kaip deramu strėnų palaikymu. Be to, gerai mokyta kabina ir vežėjo komanda siūlo šiltą svetingumą ir sukelia paslaugas. Pagal neseną apžvalgą, visi šitie faktoriai yra atsakingi už dėjimą Etihad Avialinijų į naudingą padėtį rinkoje.

Rašyti komentarą