Kaip linksminti save, jei jūsų skrydis yra užlaikytas

parašė , 2011-11-06 11:19

Mes visi žinome, kad skrydžio užlaikymai gali būti neįtikėtinai erzinantys, specialiai dažnam lakūnui. Viena mintis užmuša kažkokį terminalą žemyn, laikas panaudoja skrydžio užlaikymą, kad nustatytų jūsų savą Guinness Pasaulio rekordą. Tuo metu, kai tai gali atrodyti keista, oro uostai ilgai buvo veislynas pasaulio rekordo pastangoms, tokioms kaip Pasaulinis Greičiausias Laikas tam, kad pastumtų oranžinę vieną mylią su jūsų nosimi, kuri pagal Pasaulio rekordų Guinness Knygą yra 24 minutės, 36 pilates sekundės, nustatytos Ashrita Furman Džono Ficdžeraldo Kenedžio Tarptautinis Oro uostas Niujorke 2005.
Susidurkime su tuo, giliai žemyn mes visi norime būti garsūs kažkuo mūsų gyvenimuose. Jei jūs randate save užlaikytas, suvytas, ar tik gyvenantis oro uosto terminale po to, kai jūs praradote savo namus nesename fondų biržos krache, yra dar keli įrašai, jūs galite norėti svarstyti mėginimą. (Tik turėkite galvoje, bet koks įrašo, kurį jūs bandote nustatyti, Michael Phelps galų gale nugalės jus.)

PASAULIO REKORDAI, DĖL KURIŲ GALI STENGTIS ORO UOSTO TERMINALE BEVEIK BE RUOŠIMOSI

Pasaulinis Ilgiausias Bučinys

Šiuo baidariu nuoma metu laikytas Ekkachai Tiranarat & Laksana Tiranarat nuo Tailando, komplektas vasario 13-ąją – 15-asis, 2011. (Taip, ir jūs manėte, kad jūsų Valentino diena buvo ypatinga todėl, kad jūsų draugas virė jus pietūs.)

Pasaulinis Ilgiausias Laikytas Kvėpavimas (moters)

Einamasis įrašas pasiektas Brazilijos Karoline Mariechen Meyer. 18 minučių 32.59 sec. Turbūt komplektas todėl, kad ji laikė savo kvėpavimą laukiant Harry Potter ir Negryno kraujo princo, išeinančio 3-ajame. drabuziai

Pasaulinis Ilgiausias Laikytas Kvėpavimas (vyro)

Einamasis įrašas 20 minučių 21 Brazilijos Ricardo da Gama Bahia sec (vėl). Pagarba į pietų amerikiečių plaučio gebėjimą.

Pasaulinis Greičiausias Kirpimas

Turi daužyti Ivan Zoot 55 sekundes, pasiektas Ostine, Teksasas 2008. (Suteiktas, gaudamas žirkles praėjęs saugumas bus iššūkis.)

Didžiausias Rinkimas Zombių

Techniškai jums reikės kai kurių draugų tam, bet terminalas, pilnas užlaikytų keleivių, yra beveik geriausia vieta surasti zombius. Surinkite kelias lėktuvo naštas bičiulio užlaikytų keleivių, ir fotografuoti kai kuriuos nešiojamojo telefono paveikslus. Einamasis įrašas yra 4 093 Ashbury Parke, Niu Džersis. drabuziai internete

Yra daug kitų be einamojo pasaulio rekordo. Ko jūs laukiate? Reikalaukite savo 15 garbės minučių šiandien!

– Ilgiausias Laikas Nusiųsti Stebintys Atgal iki nugaros Epizodai Džiūgavimo ant iPhone

– Didžiosios dalies Pinigų, Prarastų Vieną Dieną Vertybinių popierių biržoje Be Nusižudantis

– Pasauliniame Labiausiai neįprastame Šokių judesyje, Eidamas Per Oro uosto Metalo Detektorių svetainiu kurimas

– Kartų skaičius atmetė paėmimo linijos naudojimą, "jūs atvykstate čia dažnai?" Aitriosios paprikos Oro uosto bare Blumingtone, Minesota

Jei jūs norėtumėte visą ryšulį daugiau patarimų ant, kaip išleisti begalinį skrydžio užlaikymą, kuris nereikalingas fizinio išsekimo, yra įsitikinę, kad tikrins, prašom Apkabinti Mane – aš buvau Užlaikytas, kur bebūtų puikios knygos yra parduotos.

Rašyti komentarą