Reaktyvinės avialinijos – džiaugsmas skristi

parašė , 2011-11-06 10:22

Reaktyvinės Avialinijos yra viena iš didžiausių privačių avialinijų Indijoje. Avialinija buvo tarp pirmų kelių konfidencialiai laikytų kompanijų, kurios buvo pradėtos po to, kai Indijos Vyriausybė atidarė savo dangų privačiam žaidėjui 1990. Kompanija buvo įsteigta 1992 Naresh verslo dovanos Goyal ir jo penkių kitų kolegų. Kompanija pradėjo savo operaciją 1993, ir nuo tada ten buvo ne besižvalgantis atgal.

Avialinija yra headquartered Mumbai ir turi jo štabą Mumbai Chhatrapati Shivaji Tarptautinis Oro uostas. Be to, avialinijos taip pat turi jo šalutinius centrus įvairiuose kituose oro uostuose Indijos tokiuose kaip Chennai Tarptautinis Oro uostas ir Indira Gandhi Tarptautinis Oro uostas. Kompanija taip pat turėjo savo tarptautinį centrą Briuselio Oro uoste, bet tai turėjo būti atsiimama dėl ekonominių krizių ir sąmyšio

Nuo jos pradžios, kompanija buvo žinoma dėl jos plonos klasės ir prabangos. Oro transporto bendrovė yra antra baidariu nuoma pagal dydį avialinija po Oro Indija išreiškiant operacijomis ir flotile. Kompanija pradėjo du filialus žemai kainos arenai tokius kaip:

JetLite: Tai yra visiškai priklausantis kompanijos filialas. Ši įmonė buvo įkurta 1991 kaip Saharos Avialinijos ir pradėjo savo operacijas nuo kelių Boingo ir Bombarduotojo lėktuvų. Ši kompanija buvo anksčiau žinoma kaip Saharos Avialinijos, kuris buvo įsigytas Reaktyvinių Avialinijų 2006 apytiksliai $450 milijonų. Kompanija buvo tada pervadinta į JetLite.

Reaktyvinis Konnect: Tai yra žema Reaktyvinių Avialinijų kainos ranka, kuri paveikia daugiausia vidaus maršrutus. Šis filialas buvo pradėtas 2009 ir turi tą pačią flotilę ir pažymėjimą kaip ta Reaktyvinių Avialinijų.

Šiandien, avialinijos valdo daugiau kaip 400 skrydžių į daugiau kaip 80 maršrutų, kurie yra išdėstyti po visą pasaulį. Kompanija laiko 30 procentų akciją Indijos klubo nuoma Vilniuje aviacijos sektoriaus ir daugiau kaip 15 milijonų keleivių kelionės prie šios avialinijos kasmet. Kompanija taip pat pradėjo savo operacijas į daugelį kitų egzotinių pasaulio maršrutų, kurie yra esantys Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje.

Avialinijos buvo įvertintos kaip viena iš geriausių ilgų laimikio avialinijų, prie "Kuris" žurnalas, kuris yra populiarus kelionės žurnalas Pietryčių Azijoje.

Reaktyvinės Avialinijos turi daug codeshare sutarčių su kai kuriomis iš geriausių avialinijų pasaulyje tokių kaip Oras Kanada, Alitalia, amerikiečių Avialinijos, Qantas, malajiečių Avialinijos, Kenijos Avialinijos, Briuselio Avialinijos, Etihad Avialinijos, Įlankos Oras ir daug daugiau. Kita įdomi partnerystė, į kurią kompanija įsitraukė serveriai hostingas yra su Thalys Europos Turėklų Paslauga, kuri yra antra geriausiai turėklų paslauga Europoje po Eurožvaigždės.

Rašyti komentarą