Kaip naudotis oro transportu

parašė , 2011-10-13 23:29

Keliaujantys vieni yra įdomus ne geriausias laikas ir vienas mokosi labai greitai kaip susidoroti su patirtimi, plaukiojantiems nesvarbu, kiek laiko kelionės. Labai pirmas dalykas yra mokymasis ne į sumaišoma įlaipinimo kartus su išvykimo laiką! Tai labai gėdingai išgirsti jūsų vardas, paragino per oro uosto viešai paskelbus sistema. Tada atsižvelgdama rodomi kaip paskutinio keleivių valdybai ir visi veidus, kad pareikšti savo nepritarimą už turėjau laukti jums parodysime!

Prieš jums net pasiekti įlaipinimo etape, yra tai, kad jums patinka apsvarstyti galimybę padidinti jūsų patirtį į orlaivį ir jūsų kelionę. sveika mityba Pradėti su jūsų požiūris, kai keliaujate ten yra kartais įvykius, kurie yra iš valdiklio, oras, eismo problemas, vėlavimą oro uostuose, bet keletas priežasčių, yra saugumo klausimus, taip pat muitinės derėtis
Kartais jūs tiesiog turite to let go ir eiti su srauto. Didinti savo kraujo spaudimą streso, ir iš nusivylimas dėl kitų žmonių, kurie į visų ketinimų ir tikslų negali būti galimybę pakeisti jokių dalykas yra beprasmis ir kenkia procesas, daugiausia į save ir aplink jus!

Palaikyti kai kurių kontrolės yra pasiekiami tapusi iniciatyvus ir darbo, ką galite kontroliuoti. domenai karantine Patvirtinantis skrydžiai per savaitę prieš ir dvidešimt keturias valandas prieš kelionę palengvins susirūpinimą. Personalo suteiks vadovas kaip patikrinti Times, jums reikia turėti visus dokumentus, pasirengusi su teisingas datas ir laikus. Jums bus pasverti savo bagažo ir reikia žinoti, kiek jums leidžiama turėti laive su jumis ir kas turi būti tikrinamas į oro linijų bendrovė kaip bagažą, bagažo. Tai skiriasi nuo ką oro linijų jūs keliaujate su ir kokia kryptimi jūs keliaujate.

Vaistai, jūs ar šeimos nariai gali prireikti gydytojo pažymą. Buvo daug GVT nukentėjusysis negali keliauti su iš turinti medikamento švirkštų su manimi visą laiką. Ten buvo ne ieško kaip narkomanas tol, kol ši informacija yra prieinama pasienio pareigūnų problema. Visada turi vaistus su jumis, tuo atveju, jei jūsų bagažas eina trūksta arba yra siunčiami į kitą paskirties vietą. Taip, tai atsitikti nors ne taip dažnai kaip atrodė anksčiau.

Kaip solo vyresnių amžiaus kelionės, aš išmokau būti atsargūs su maišai. Keliauti su maišą, kad galėčiau valdyti ir panaikinti lengvai, be to, priklauso nuo kitų. Šiandieniniame pasaulyje, svetainiu kurimas man abejonių yra ir daug turistų, kurie neturi maišelį su ratais, jie yra malonūs siurprizai. Tai nereiškia, kad aš ne vertiname žinyno keletą kartų! Žaizda vėl ir raumenų, kad nemalonių kelionės draugų.

Daugelis žmonių valdyti jų rezervacija internetu save šių dienų. Prieš atliekant įmonės užsakymą su oro linijų bendrovė, patikrinti savo sėdynėje sėdinčio žmogaus ir jo tinkamumą jūsų skrydis. Erdvė tarp sėdynės, sėdynių, pikis yra daug variantų, kai kurie bus patogiai ir kai kurie gali sugadinti jūsų kelionę. Kelionės trukmė naktiniai klubai taip pat yra svarbus. Nors jums gali pateikti su nepatogu trumpą, Pigūs keliones, ilgo nuotolio skrydžio posėdžio varžtas vertikaliai, mažų sėdimosios yra nelaimės. Aš norėčiau pertvaros sėdynių, kadangi paprastai daugiau galimybių žmonėms, aukštesnė. Deja, tai yra, kai kūdikių lopšiai statyti, tačiau, jei yra sėdynės verta pabandyti. Jei jūs nenorite būti sutrikdyta, išvengti sėdynių į atgal iš orlaivio šalia virtuvės ir tualetai. Nors ir yra arti, virtuvių, darbuotojai dažnai tarnauti maistas su paskutiniais tų sėdynių klientams. Išvengti sėdynė yra su atgal, kad yra arti sienos, nes negalėsite liesos į zausznikami poziciją.

Ar jūs kenčia tikimybę, kad dažnai tualeto apsilankymai? Pasirinkti perėjimo sėdynės yra geras pasirinkimas, jums ir jūsų kolegoms keleivių. Planuoja gauti kai kurie shuteye, lange sėdynės gali užpildyti galite pailsėti savo galvą nuo langą bill. Kelionės su vaikais, centrinės pertvaros sėdynės yra tikriausiai geriausias, su vaikais, perkelti ir nesugebėjimas ateityje sėdynės priekyje gali atleisti pastovi streso dėl rūpinimosi sutrikimas kiti. Nors kai aš buvo kelionės, atrodo, kai kurie tėvai tikrai ne rūpi komforto kitų. Su automobiliu supirkimas Vilniuje dešinę požiūris nors, net blogiausiu tėvai pasaulyje bus ne gavyba oro kelionių nuostabų privilegija.

Rašyti komentarą