Skrydžio metu pramogų (IFĖ) – sumetimais kai pereinant nuo analoginio prie skaitmeninio

parašė , 2011-10-15 11:32

Svarstote galimybę pereiti prie skaitmeninės IFĖ sistemos? Jei taip, čia yra keletas dalykų, gali tekti apsvarstyti.

&Bull; savo pirmąjį considerations turėtų būti dėl savo laivyno ir jūsų biudžeto dydį. Investuoti į pirmaujančių technologijos ir turinys yra dažnai protingiausias variantas didelės visame pasaulyje vežėjams, bet negali būti ekonomiškai maža vidaus oro linijose su mažesnių orlaivių.

&Bull; galvoti apie savo keleiviams lūkesčius. darbai Jei jūsų oro linijų maistą aukščiausios klasės keleiviai, jie gali tikėtis labai geriausios technologijos ir turinį. Šiuo atveju raktas priimtinu būdu klientų ir ilgalaikius santykius, tikimės sukurti su jais galėtų būti kokybės.
&Bull; vienas dalykas, apsvarstyti kaip užtikrinti ten yra mažiau sutrikimų, nors pereiti nuo analoginio prie skaitmeninio yra vykdomas. Galbūt norėsite apsvarstyti kišeninių reklamos paslaugos internete įrenginių laikinai.

&Bull; vienas iš didžiausių iššūkių perėjimo yra susipažinti su akronimai ir žargono, susijusių. Nustatant patyrę ir kompetentingi turinio paslaugos teikėjas (CSP), šį procesą turėtų būti daug sklandesnis. Jie bus paaiškinti viską aiškiai ir padės jums atlikti kompetentingus sprendimus apie technologija, kurią naudoti.

&Bull; apsvarstyti skrydžiai, trukmė, kad skaitmeninis turinys gali bϋti parinkti tinkamai. Ilgesnis skrydžių gali reikalauti filmą šališkumo, o artimajam skrydžiai gali būti daugiau dėmesio garso ir dedikuoti.lt nuolaida TV šortai.

&Bull; dėmesį yra dėl keleivio išlaidų. Tai papildoma paslauga ar kažką, kuris bus naudojamas gauti pajamų? Jūsų pageidavimą turės įtakos dizaino ir struktūrą, žiniasklaida, kad jūsų turinio paslaugų teikėjas bus rekomenduojama.

&Bull; pajėgumai kiekvienos sistemos skiriasi, todėl jums reikia galvoti apie, koks turinys turi nėra ir kaip dažnai jūs nuolat jį prieš pakeičiant ją su kažkas šviežia.

&Bull; sistema, galite pasirinkti tipą taip pat bus priklauso ar bus transliuojami, pridėtinių išlaidų ekranuose arba per sėdynės atlošo ekranus. Tai gali skirtis konfiskuotu automobiliu aukcionas ekonomikos verslo klasės.

&Bull; jei naudojate sėdynės atlošo ekranai, gali norėti turėti AVOD Interaktyvi meniu (GUI) ir taip prireiks jūsų turinio paslaugų teikėjas padės jums sukurti savo tikslus specifikacijas.

&Bull; jums reikia apibrėžti Išriedėjimo tvarkaraštį, kaip pereiti nuo analoginio prie skaitmeninio galėtų būti trumpesnis tvarkaraštį mąstyseną kai užsakymo ir nurodančius turinį. Skaitmeninis atliekant taip pat gali būti ilgesnis skaitmeninio, tiek atsargiai planavimo ir valdymo bus privaloma užtikrinti, yra šviežios.

Rašyti komentarą