Kaip padaryti didžiąją dalį jūsų dažno lakūno bilieto

parašė , 2017-02-19 12:53

1. Neikvokite savo mylių:

Aš žinau, kad tai atrodo akivaizdu, bet jūs netikėsite kartų skaičiumi, tai turi pasakyti todėl, kad deja, dažniausios lakūno mylios yra išeikvotos. Daugumos avialinijos programų per pasaulinę pradžią, besibaigiančią jūsų mylios, jei nėra jokios veiklos jūsų sąskaitoje daugiau kaip metų. Geros žinios, tai neima daugiau, negu elektroninio pašto apžvalga, kad sulaikytų jūsų pranešimą aktyvų. Taip jūsų ieškojime, kad rinktumėte daugiau mylių, neužmirškite sulaikyti tuos, jūs jau turite seifą!

2. Skriskite tarptautiniu mastu:
Vidaus skrydžiai yra pigesni ir trumpesni, tokiu būdu jūs nenorite išeikvoti savo brangių mylių tiems. Ilgi ir brangūs tarptautiniai skrydžiai yra idealas kai prieita prie dažno lakūno bilieto gavimo. Kodėl eikvoja jūsų mylios ant trumpo, kas savaitę vidaus kelionės pirmyn ir atgal, kai jūs galite sutaupyti juos viršuje keturiolikos valandų skrydžiui? Jūs turėsite puikią galimybę išpirkti kiekvienas nedaug įžūlus iš jūsų mylių!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Kaip rezervuoti:

Rezervuokite anksti, tokiu būdu jūs galite gauti geriausią vertę jūsų mylios. Tai dar svarbiau, tik nepasitikėkite internete. Kvieskite avialiniją, kad surastumėte apie skrydžius, kurie galbūt neparodo internete. Avialinijos, kurios yra sąjungų dalis, tiktai rodo savo savus skrydžius ir sąrašus. Jūs galite tyrinėti žiniatinklio svetaines kitų filialų ir paskui kviesti jūsų avialiniją, kad pamatytumėte, jei jūs galite rezervuoti tuos skrydžius, naudodamas jūsų mylių kortelę. Atsiminkite, avialinijos yra žinomos kai prieita prie atskleidimo skaičiaus vietų, pasiekiamų atstumo vartotojams, tokiu būdu jūs iš tikrųjų turite padaryti kažkokį tyrinėjimą, kad padarytumėte geriausią iš jūsų dažno lakūno bilieto.

4. Išpirkite savo mylias pirmosios klasės bilietui:

Ekonomikos bilietas yra būtinybė, bet pirmosios klasės bilietas yra prabanga, apie kurią mes visi svajojame. Jūsų dažnų lakūno mylių verslo ar pirmosios klasės bilietui išpirkėjas yra vienas iš jų geriausio naudojimo. Manykite skraidinti pirmąją klasę nuo Džono Ficdžeraldo Kenedžio į Sidnėjų? Wow, aš padaryčiau tą kelionę tik patirčiai savarankiškai, ir aš nesakau to pokšte! Tai buvo, iš tikrųjų, nemokamas naujovinimas nuo ekonomikos į verslo klasę, kuri skatino mane pasirašyti dažną lakūno programą. To mažas šepetys su prabanga buvo tiek įprantamas, kad aš pašėlusiai pradėjau rinkti mylias, kad pakartočiau patirtį, kai tik aš galėjau!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Pridėkite maršrutą:

Mini atostogų sustojimo sukūrimas atrodo nuostabus, bet kainuoja daugiau, negu mes norėtume. Tačiau, jūs galite panaudoti savo dažną lakūno bilietą, kad padarytumėte tik tai. Tarp Niujorko ir Londono, jūs galite ištirti Paryžių veltui! Geros žinios yra, kad daug avialinijų leidžia laisvą sustojimą ant dažnų lakūno bilietų, taigi kodėl nenaudoti tai? Padarykite kažkokį tyrinėjimą anksčiau, negu jūs parinksite miestą. Galbūt tai yra puiki nuostaba draugui, darančiam studijavimo keitimą Turkijoje!

Rašyti komentarą