3 daiktai jūs galite padaryti per ilgą tarptautinį skrydį prastumti laiką

parašė , 2017-02-03 22:42

Tuo metu, kai kelionė į užsienio šalį gali būti nuostabia patirtimi, ilgai tarptautiniai skrydžiai gali būti labai varginantys ypač, jei jūs neturite nieko bendro.

Jei jūs rezervavote vieną iš pigių tarptautinių skrydžių, tai galėtų būti labiau net nepatogus ir nuobodu jums jūsų ankštose vietose. Tačiau, ne visa viltis yra prarasta todėl, kad yra vis dar kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti, kad prastumtumėte laiką, kai jūs užstringate ilgame tarptautiniame skrydyje.

Nusistebėjimas, kokie jie yra? Gerai, yra sąrašas daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad padarytumėte jūsų ilgas keliones įdomias.
1. Perskaitykite Knygas

Paimkite tiek, kiek 2 iki 3 knygas su jumis, kai jūs važiuojate nepriklausomai nuo to, ar tai yra ilgas ar trumpas skrydis. Jei jūs esate ėdrus skaitytojas, tai knygos gali padėti jums užmušti daug laiko be jūsų, net suprasdamos tai. Taip pat, jūs sugebėsite į zoną iš kriuksėjimų ir knarkimo jūsų bendrakeleivių ir susikoncentruosite ties sąmokslu jūsų rankoje. Jei jūs turite užkūrimą ar tabletę, tai net geriau, kadangi jūs galite pasivyti knygų įvairovę, turi jūs tapti įkyrėtas su vienu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Pasivykite Prarastą Miegą

Tuo metu, kai mes galime sutikti, kad pigūs tarptautiniai skrydžiai negalėtų duoti jums patogių vietų, bet jūs galite vis dar pasivyti kažkokį miegą, kol tai nepasidaro per tvanku. Lėktuvai yra didelės vietos miegoti, kadangi jūs neturite nieko kita, kad padarytumėte ir galite paimti gilų miegą anksčiau, negu jūs nusileisite ir panardinsite save darbe. Paprašykite pagalvės ir antklodės ir padarykite save patogų, kad jūsų kūnas galėtų palengvėti ir užmigti. Jūs būsite dėkingas už kitus, kai jūs nusileisite, kadangi jums reikės tam tikros kantrybės ir energijos įveikti imigraciją ir bagažo kolekciją.

3. Žiūrėkite Filmus Skrydyje ar ant Jūsų Prietaiso

Tarptautiniai skrydžiai turi pasilinksminimo sistemą skrydyje, kur jūs galite pasivyti kai kuriuos kino filmus ir seriją tuo metu, kai jūs esate aukštas viršuje ore. Tačiau, taip pat patartina, kad jūs neštumėte kai kuriuos iš savo mėgstamų kino filmų jūsų savoje tabletėje ar nešiojamajame kompiuteryje, kad jūs maždaug gėrėtumėtės jais, kai jūs išvarginote pasirinkimą skrydyje. Taip pat, taip pat patartina paimti jūsų muzikos žaidėją su jumis, kad, jei jūs nenorite stebėti kažko, jūs galėtumėte mažiausiai, klauso tam tikros muzikos ir atsipalaiduoja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išskyrus ankščiau paminėtus daiktus, jūs galite net sukelti pasikalbėjimą su savo bendrakeleiviu. Jūs niekada nežinote, jūs galėtumėte net padaryti draugą procese! Taip, kitas kartas jūs esate ant ilgo tarptautinio skrydžio, atmenate šituos daiktus.

Rašyti komentarą