Kaip pasiruošti skrydžiui į Bogotą

parašė , 2011-11-17 17:22

Ant bet kokio tarptautinio skrydžio, svarbu žinoti, kas laukti atvykimo metu į maršrutą. Raminimo dėka situacijos Kolumbijoje, daugiau žmonių dabar vadovauja į Bogotą įžymybių apžiūrėjimui ir verslui. Iš tikrųjų šalis laiko masinį potencialą abiejuose šituose rajonuose. Tai yra žavi dalis pasaulio, ir toks, kuris yra turtingas kultūros, kilnumo, taip pat kaip įžymybių ir atrakcijų.

Buvo laikas, kai dauguma lankytojų, atvykstančių į Bogotą tarptautinis oro uostas, ar Aeropuerto Internacional El Dorado, kadangi tai iš tikrųjų kviečia, padarė taip su baimės jausmu ir nerimu. Šiandien, jūs neturite turėti jokių problemų apie tai, kas įvyks, nesvarbu kelintą valandą iš dienos ar nakties. Nėra jokios FARC sukilėlių pagriebimo galimybės, laukiant taksi, bet apranga kaip bet kokioje besivystančioje šalyje, svarbu paimti pagrindinį atsargumą ir pranešti žinią jūsų draugams ir jūsų planų šeimai
Tai yra geras patarimas, nesvarbu kur jūsų skrydis yra esantis.

Yra tiktai vienas oro uostas mieste, ir tai elgiasi su visu tarptautiniu ir vidaus eismu. Rajonas tai užima dangas apytiksliai 690 hektarų žemės, ir iš tikrųjų tai reikalaujama, kad tai turi antrą pagal dydį nutūpimo ir pakilimo aikštelę visame pasaulyje, ir ne tik Pietų Amerikoje.

Oro uostas yra esantis už maždaug 15 kilometrų į šiaurės vakarus nuo centrinės miesto dalies, važiuodamas taksi į daugumą viešbučių neima ilgai net piko valandą. Yra taksi kabinų, už kurias mokama į priekį, konfiskuotu automobiliu pardavimas viduje terminalų, kuriuose išvyka į miestą gali būti rezervuota, nors gali būti mažiau brangu prašyti taksi nuo jūsų viešbučio anksčiau atvykimo.

Yra du terminalai oro uoste, Punta Aereo ir El Dorado. Punta Aereo yra naujesni dviejų, tai buvo pastatyta 1981, ir elgiasi su visais vidaus skrydžiais į Kali, Monteriją, ir Medeljiną darbai Pastas, be to tie į Majamį ir Niujorką, skraidintą nacionalinio vežėjo, Avianca.

El Dorado Terminal buvo konstruotas 1959 ir vis dar funkcionuoja kaip svarbiausi atvykimai ir išvykimo punktas ilgo laimikio skrydžiams. Tai rodo daugiau patogumų negu Punta Aereo, nors, kadangi tai vyresnis negu kitas terminalas, tai tikrai turi truputį sunykusį pasirodymą, šiuo metu šis terminalas yra modernizuojamas. El Dorado yra, kur dauguma oro uosto restoranai, užkandinės, ir amatininkų dirbinio parduotuvės turi būti surasti. Yra autobusų, kurie dažnai bėga tarp dviejų terminalų keleivių, kurie yra kelyje.

Rašyti komentarą