Kaip surasti pigius tarptautinius skrydžius tinkle

parašė , 2011-11-15 21:10

Jei jūs planuojate išleisti šventes už šalies ribų, jūs turite suprasti, kad jūsų sutarimas ir kitos kelionės išlaidos gali suvalgyti viršuje didžiąją dalį jūsų šventės biudžeto. Kad išlygintumėte išlaidas, jūs turite apsipirkti aplink pigiausiam tarptautiniam skrydžiui, kuris paims jus į jūsų maršrutą. Laimei, apsipirkimą skrydžiams reklama internete padaro lengvesnį per internetą. Yra keli patarimai, kad padėtų jums rasti pigiausią pasirinkimą tinkle.

Nustatykite Maksimalius Kelionės Sezonus

Kelionė ne sezono mete ir nepaprastais metų laikais turėti mažesnę skrydžių kainą. Kadangi airfares gali pasikeisti kasdieniniu pagrindu, išmintinga tikrinti juos dažnai. Be kelionės sezonų, važiuodamas antradieniais ar trečiadienių yra linkę būti pigesnis negu kelionė penktadieniais ir savaitgaliai
Jūs galite taip pat svarstyti skridimą į kaimyninius oro uostus, kadangi netiesioginiai skrydžiai dažnai kainuoja mažiau. Galbūt jūs galite padėti iš avialinijos naujienlaiškių tinkle, kad sulaikytumėte save skelbtą ant paskutinio kelionės pasiūlymo į Australiją.

Tikrinkite Daugialypes Svetaines

Niekada nesutikite su pirmu skrydžiu, kurį jūs randate tinkle. Būkite kantrus ir ieškokite geriausią pasiūlymą tarp didelių pasirinkimų, kuriuos jūs turite. Panaudokite įvairią kelionę ir avialinijos žiniatinklio svetaines, kad palygintumėte kainas. Taip pat ieškokite specifinių nuolaidų, usb raktai iš kurių jūs galite padėti. Jei jūs esate studentas ar pagyvenęs žmogus, tai naudojate studentų nuolaidą, priskirtą jums.

Pažanga, Rezervuojanti

Avialinijos kelia mokesčius dėl nestabilių kainų naftos tarptautinėje rinkoje. Iki tol, kol naftos kainos be perstojo kyla, jūs galite sinoniminiai laukti, kad padidėsite mokesčiai tarptautiniuose skrydžiuose. Taip vietoj atidėjimo, rezervuokite, kai tik jūs žinote tikslią datą, jūs einate.

Svarstykite Paskutinės minutės drabuziai internete Reikalus

Avialinijos turi tendenciją pasiūlyti paskutinės minutės reikalus su žemesnėmis kainomis. Jie yra vietos ar kambariai, kurie nėra rezervuoti į jo visą pajėgumą paskutinę minutę. Taip, užuot palikusios tas neužimtas vietas ir tuščius kambarius, kompanijos nuspręstų nuleisti savo kainas ir įgyti truputį pinigų verslo sake.

Žinokite, kad geriausias laikas perka

Tarptautinio lėktuvo bilieto pirkimas gali kartais būti sudėtingas. Kartais, jūs tik nežinote, kai liautis sekti kainas ir pagaliau nupirkti bilietą. Jei jūs visada randate save praeinantis šią dilemą nuolat, naudojate žiniatinklio svetaines, kurios siūlo patikimą mokesčio už važiavimą pranašavimą. dedikuoti.lt nuolaida Šitos svetainės reikalingas, kad jūs tik padėtumėte jūsų maršrutą, ir jie bus patarimas jūs, ar rezervuoti dabar ar laukti. Šitos svetainės siūlo istorijos grafus, kas leis jums pamatyti, ar mokesčiui už važiavimą vadovauja einančia žemyn ar kylančia į viršų kryptimi, kad padėtų jums priimti gerai informuotą sprendimą.

Rašyti komentarą