Pasirinkimas eco kelionės nuotykiui Pietų Amerikoje

parašė , 2011-11-15 20:24

Šiomis dienomis keliautojai ieško daugiau, negu tik įmantrus viešbutis, kai jie rezervuoja savo užsienio atostogas. Daug šventės gamintojų pasirenka neįprastus maršrutus ir ieško kažko nedaug skirtingo jų kelionės patirtyje. Eco kelionės nuotykis tampa populiaresnis ir yra daug vietų visame pasaulyje, kurios specializuojasi tame. Pietų Amerika turi daug pasirinkimo keliautojui, kuris nori nueiti už paviršiaus ir patirti unikalią žemyno ekologiją.

Brazilijos Pantanal yra svarbiausias rezervatas Pietų Amerikoje. Tai yra žavi vieta aplankyti bet kuriuo metu metų, su pasirinkimu paukščio kaip numesti svorio stebėjimui, miško ėjimui, pėsčiųjų žygiui, plaukimui kanoja, ir jojimui per sritį. Plati natūralios aplinkos įvairovė yra jaudinančios gyvūnijos ir augalijos diapazono tėvynė

Amazonė yra neįtikėtinas eco kelionės nuotykio maršrutas, ir yra daug opcijų lankytojams svarstyti. Manu Gyvūnijos ir augalijos Atsarga gauna jus šalia tapyrų, arų ir beždžionių. Milžiniškos ūdros Oxbow Ežere yra, kitas gydo nuo tų, kas mėgsta matyti gyvūniją ir augaliją jų gamtinėje aplinkoje. Naktinis gyvenimas džiunglėse yra pilnas susijaudinimo, verslo dovanos su naktiniais vanagais, gyvatėmis, tinginiais ir varlėmis darbotvarkėje laimingam lankytojui. Rio Negras yra mažiausiai apgyventa upė Amazonės, ir kelionė į šį rajoną duoda jums galimybę ištirti mišką prie pradžios ar pėsčiomis, plaukdama švariausiame vandenyje pasaulyje ir leisdama laiką su žmonėmis, kurie gyvena giliai miške. Jūs laikysitės žavaus rinkinio gyvūnijos ir augalijos, žuvies ir paukščių skirtingai nuo bet ko, jūs pamatėte anksčiau. dedikuoti.lt nuolaida Jūsų eco kelionės nuotykis per Amazonę suteiks jums atminčių gyvenimo trukmę branginti.

Kitas pasirinkimas tiems, kas mėgsta gamtą ir gyvūniją ir augaliją yra Bolivijos Madidi Nacionalinis parkas, su daugiau kaip 1000 paukščių, žinduolių ir atogrąžinių amfibijų rūšių. Ir kažkam iš tikrųjų skirtingo, kruizas į nuostabias Galapagų salas nuo Ekvadoro Taikios pakrantės yra vieną kartą visą gyvenimą trunkančioje patirtyje. Salos yra lobio surastas lobis gamtotyros, žinomos unikalia gyvūnija ir augalija, reklamos paslaugos internete kas neturi jokios žmonių baimės. Pavadintas vardu milžiniškų Galapagos sausumos vėžlių garbei, salynas svarsto 13 pagrindinių salų ir šešių mažesnių salų. Charles Darvinas pavadino tai "gyvenančia laboratorija", su daugeliu gyvūnų, besivystančių į skirtingą rūšį ilgainiui dėl jų izoliacijos nuo jų giminaičių ant žemyno. Manykite, kad eco kelionė rizikuoja kitu kartu, jūs rezervuojate pietų amerikiečių šventę.

Rašyti komentarą